تبلیغات
نمل/عاقبت جوینده یابنده است... - توهین ها و تهمت هایی که در دولت یازدهم تبدیل به یک عادت شده است!
 
اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلا

توهین ها و تهمت هایی که در دولت یازدهم تبدیل به یک عادت شده است!

نویسنده :م.م خ
تاریخ:دوشنبه 5 اسفند 1392-06:01 ب.ظ

در روزگاری نچندان دور ، عده ای به محض اظهارنظر یا عملی از سوی دولت قبل و یا چهره های اصولگرا شروع می کردند به تبلیغات آنچنانی که ای وای به ایرانی و ایرانیت توهین شد ، به انسانیت و بشر بی احترامی شده و با این هتک حرمت نمی شود آسوده زندگی کرد!
القصه اینکه در 6-7 ماه اخیر امواج توهین و تحقیر مقامات مسئول و غیرمسئول دولت تدبیر و امید به سوی منتقدان و مردم روانه است و دریغ از یک عکس العمل و واکنش که حداقل دلمان خوش باشد که این عده در گذشته واقعاً نگران بودند و از سر خیرخواهی مطالبی را به زبان و قلم می آوردند.

http://s5.picofile.com/file/8114726876/091_aviny.jpg
قضیه "خس و خاشاک" معروف یادتان هست که توسط همین عده تبدیل به موضوع اول کشور شد و اگر می پرسیدی یکی از دلایل اغتشاش گران 88 این بود که -البته به دروغ-  به تمام مردم توهین شده و ما باید اعاده حیثیت کنیم!
حالا اصل موضوع یادتان هست؟
احمدی نژاد یک روز پس از انتخابات خردادماه 88:"ملت ایران یك ملت متحد است، امروز خبرنگاری سؤال كرد، گفت بعضی‌ها گوشه و كنار، كارهایی انجام می‌دهند، اغتشاش است، شورش است، اعتراض است، واژه‌های تندی را به كار برد، من یك مثال زدم، یك نتیجه‌گیری كردم، برای شما عرض می‌كنم، گفتم شما اشتباه می‌كنید، ملت ایران یكپارچه است، در یك مسابقه‌ی فوتبال، 50 هزار، 70 هزار تماشاچی می‌روند، آن كسی كه تیمش باخته، وقتی می‌آید بیرون، عصبانی است و به هر دری می‌زند.در ایران، در انتخابات 40 میلیون نفر، خودشان بازیگر اصلی و تعیین‌كننده اصلی بودند، حالا چهار تا خس و خاشاك این گوشه‌ها كاری می‌كنند، بدانید این رودخانه‌ی زلال ملت جایی برای خودنمایی آنها نخواهد گذاشت."

در اینجا بحث بنده دفاع از یک دولت یا گروه نیست که اگر به مطالب قبلی نمل مراجعه کنید ، انتقادات زیادی را به عملکرد و برخی اقدامات گذشته پیدا می کنید،بحث در اینجا انصاف و مروت است و اینکه عده ای واقعاً مردم را بازیچه و مسخره اهداف سیاسی خود پنداشته اند و در برابر اتفاقات مواضع دوگانه و متناقضی دارند که آدمی را به حیرت و واکنش وا می دارد.

چند روز پیش از تلویزیون پخش مستقیم کنفرانس خبری جناب آقای ظریف وزیر محترم امورخارجه را تماشا می کردم،ایشان با تاسف اظهاراتی را بیان داشت که بواقع توهین و تهمت به قشر بزرگی از مردم و رسانه های ایران بود.به این کلیدواژه ها دقت کنید:«حرف‎های مفت، نامربوط ، بدون سند ،مطالب کذب » این درحالی است که وزیر امورخارجه با فرافکنی و عدم پاسخگویی شفاف نسبت به اقدامات نسنجیده و متن ضعیف توافقنامه مدام به منتقدان توهین می کند و بارها آنها را در کنار رژیم صیهونیستی قرار داده و به این بهانه می خواهد همه را ساکت کند،جالب تر اینکه تا امروز هیچ یک از اساتید مطرح حامی دولت حاضر به مناظره و دفاع از این توافق نامه و اقدامات تیم سیاست خارجی دولت نشده اند .از آقای ظریف باید پرسید چطور است که تمام لبخندهای جنابعالی برای طرف های غربی است و اخم و ناراحتی شما برای ایرانیان!چطور است که رژیم صیهونیستی از ریز بندهای توافق شما با 5+1 باخبر است ولی مجلس شورای اسلامی و دانشگاه های کشور نسبت متن توافق نامحرم هستند! مگر نه اینکه غرب و اسرائیل خوشحال است و مردم ما ناراحت؛مگر نه اینکه شما به ادعای گشایش اقتصادی پا به این مذاکرات گذاشتید و به توافق تن دادید حالا چرا در مقابل خلف وعده های آنان و فشارهای و موضع گیری های گاه و بی گاهشان و به تعبیر مقام معظم رهبری پررویی و «اظهارات سخیف و توهین آمیز سناتورها و مقامات امریکایی» سکوت کرده اید و با لطافت و دوپهلو سخن می گویید؟!

اما این توهین ها و تهمت ها گویا در دولت یازدهم تبدیل به یک عادت شده است و هر بار همان عده که ابتدای عرض کردم و مسئولین محترم با تکذیب و توجیه و بدون عذرخواهی از مسئله گذشته اند و تصور می کنند مردم این جفاها و بی تدبیری ها را فراموش می کنند.

یک روز  دکتر حسن روحانی در جلسه رای اعتماد وزیر ورزش و جوانان و همان ابتدای دولت می گوید:«مردم در ۲۴ خرداد به افراط، تفریط، خشونت، خودرأیی، تک رأیی، عدم مشورت و عدم تدبیر رأی ندادند و به اعتدال، تدبیر و عقلانیت رأی دادند.» و بعدها مشاور ایشان جناب آقای ترکان موضوع را بازتر می کند و با بی ادبی تمام می گوید:«شما فكر نكنید كه یك نفر در مملكت وجود دارد كه می‌گوید من قانون را قبول ندارم؛ بلكه این یك جریان مشخص بود كه می‌گفتند ما قانون را قبول نداریم. اكنون ۴۹.۵ درصد آرا را شامل می‌شوند. این ۴۹.۵ آرا كسانی بودند كه در مقابل جریانی كه مقابل قانون ایستاد سكوت كرد. این ۴۹.۵ درصد سكوت كردند و نگفتند كه تو بی‌جهت فكر كردی كه می‌توانی قانون را قبول نداشته باشی. قبول نداشتن قانون، قبول نداشتن مقررات، قبول نداشتن نظم و انضباط موجب می‌شود كه نه یك بابك زنجانی بلكه«بابكان»پدید بیاید. هر كسی فكر كند كه یك مرتضوی و یك بابك قانون‌شكن داریم، بی‌تردید در اشتباه است. درحال حاضر به واسطه آن بی‌توجهی به قانون و نظم، بخشی از اقتصاد كشور در اختیار بابكان قرار گرفته است. اگر می‌خواهیم فساد در كشور رخ ندهد باید اقتصاد و مدیریت كشور به سمت نظم، انضباط و شفافیت حركت كند.»

یک روز مشاور دیگر رئیس جمهور آقای سریع القلم لبوفروش ها و راننده تاکسی ها را از اظهار نظر در مورد هسته ای منع می کند و روز دیگر آقای علی مطهری نماینده تهران و از حامیان سرسخت دولت یازدهم با توهین به مردم و اشاره به توزیع سبدکالا می گوید: «ما مردم خود را می‌شناسیم اگر الان بگوییم که فلان جا جارو توزیع می‌شود همه می‌آیند و صف می‌بندند.»

یک روز رئیس جمهور منتقدین را بی سواد خطاب می کند و روز دیگر استاندار همدان با اشاره به معترضین نحوه توافق هسته ای می گوید: «برخی یا کوردل هستند یا مغرض و یا به قول رئیس‌جمهور بی‌سوادند.»

فردایش روزنامه آفتاب یزد و حامی دولت به قلم داریوش قنبری می نوسید:«در اینکه برخی مخالفان توافق ژنو بی‌سواد هستند هیچ تردیدی وجود ندارد و قبلا هم اعلام نمودم که مخالفان توافق ژنو یا نادان هستند یا مغرض.» و درجایی دیگر موسوی تبریزی منتقدین را بی دین می داند!

و هر روز بر حجم این توهین و تهمت ها افزوده می شود و دولت فخیمه و حامیانش بجای عذرخواهی و اظهار ندامت و اصلاح روش ، مدام در حال پیدا کردن بهانه ای برای برچسب به منتقدین خود هستند.جالب تر اینکه بعضی از این منتقدین اصلاً جزء دایره اصولگرایی به معنای سیاسی مرسوم آن نیستند ولیکن به سخت ترین وجه مورد حمله قرار گرفته اند که چرا شما مخالف ما فکر می کنید!!!!!

اگر بخواهم به رسانه ها و سایتهای متعلق به حامیان دولت و اصلاح طلبان بپردازم داستانی اسف انگیز و طولانی می شود از تیترها و مطالب سیاهی که هر آدم منصفی را منزجر می کند و بدتر آنجاست که سایتهای خبری ایشان به بهانه انتشار نظر مخاطبین خود هرآنچه قادر به بیان نیستند در قالب انواع و اقسام ناسزا و بدو بی راه نثار منتقدین می کنند،صدالبته به عقیده بنده آنقدر افراط در این کار زیاد است که بیشتر به عقده گشایی می ماند.برای مثال یکی از همین سایتها به بهانه پوشش اخبار اوکراین و کودتای غرب گراها نظراتی را منتشر کرده بود که کاملاً بر اساس علایق فتنه گران و اربابان آنها و مطمئناً هدفمند انتخاب شده بود و شخصا 5 تا 6 پاسخ به آن نظرات ارسال کردم و تایید نشد(!) ولیکن هر ساعت که مجدد به همان مطلب مراجعه می کردم بر حجم افاضات رنگارنگ مخاطب نماها افزوده می شد(!) آیا این أمر اتفاقی و مشکل فنی است؟! آیا انتشار نظرات مشمئز کننده در مورد مسئولین سابق در ادامه‌ی یک تصویر نامربوط از حیاط وحش اتفاقی و برای خنده است؟!!!

در همین اثنا و بی اخلاقی هایی که صورت می گیرد عده ای دیگر کاملاً با برنامه ریزی دقیق فضا را برای توهین به مقدسات و شکستن حرمتها و اعتقادات مردم مهیا می کنند و تا به آنها اعتراض کنی ماجرا رنگ و بوی سیاسی می گیرد! یکی در روزنامه اش حکم قصاص را زیر سوال می برد و آن طرف تر کتب ضاله صادق هدایت تبلیغ می شود و مجوز دریافت می کند(!) و پایین تر ناشر متخلف و توهین کننده به معصومین(ع) مجدد بازگشایی می شود و آن جناب مسئول برای برگزاری نمازجمعه و خطبه هایش تعیین و تکلیف می کند؟!

واقعاً نمی دانم و نمی فهمم که چطور شد داعیه داران و کباده کشان عرصه ادب و اخلاق اینطور می توانند گستاخانه به مردم به صرف اینکه با اینها موافق نیستند توهین کنند.

هرچه می گذرد سینه چاکی عده ای برای تکریم و بزک غرب بیشتر می شود و سیل افتراء و بد و بیراه به داخلی ها و بخصوص نیروهای ارزشی شدت می گیرد!

اگر دولت می خواهد منتقدین را اقناع کند و احترام جامعه را بدست آورد ابتدا می بایست نحوه برخورد و احترام به دیگران را بیاموزد نه اینکه با تحریک این و آن خودش پیشتاز توهین و تهمت شود و فضا را برای عده ای فرصت طلب جهت عقده گشایی باز کند.

ضمناً دولتی که با شعار "مردم حق دارند بدانند" بر سرکار آمده حداقل در این زمینه به شعارهایش پایبند باشد و از ایجاد فضای امنیتی - سیاسی که در دوران کارگزاران و اصلاحات شاهد آن بودیم پرهیز کند ،چون مردم از این دو گروه عبور کرده اند و دولت یازدهم به این جهت انتخاب شد که اشتباهات دولتهای گذشته را تکرار نکند و ادامه دیگران نباشد...


مُّحَمَّدٌ رَّسُولُ اللَّهِ وَالَّذِینَ مَعَهُ أَشِدَّاء عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاء بَیْنَهُمْ تَرَاهُمْ رُكَّعًا سُجَّدًا یَبْتَغُونَ فَضْلًا مِّنَ اللَّهِ وَرِضْوَانًا سِیمَاهُمْ فِی وُجُوهِهِم مِّنْ أَثَرِ السُّجُودِ ذَلِكَ مَثَلُهُمْ فِی التَّوْرَاةِ وَمَثَلُهُمْ فِی الْإِنجِیلِ كَزَرْعٍ أَخْرَجَ شَطْأَهُ فَآزَرَهُ فَاسْتَغْلَظَ فَاسْتَوَى عَلَى سُوقِهِ یُعْجِبُ الزُّرَّاعَ لِیَغِیظَ بِهِمُ الْكُفَّارَ وَعَدَ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ مِنْهُم مَّغْفِرَةً وَأَجْرًا عَظِیمًا    سوره فتح آیه 29

محمّد(ص) فرستاده خداست، و كسانى كه همراه اویند در برابر كفّار نیرومند و سرسخت و در میان خودشان مهربانند، آنها را همواره در حال ركوع و سجود می بینى كه پیوسته فضل و بخشش خداوند و خشنودى او را می طلبند، نشانه (عبادت و خشوع) آنها در اثر سجده در رخسارشان پیداست این صفت آنهاست در تورات (موسى)، و صفت آنها در انجیل (عیسى) همانند زرعى است كه (خداوند) جوانه‏ هاى آن را (از اطرافش) برآورده و تقویت كرده تا ستبر شده و بر ساقه‏ هاى خود ایستاده به طورى كه كشاورزها را به اعجاب وامى‏ دارد، (خدا چنین كرده) تا به وسیله آنها كفّار را به خشم آورد.خداوند كسانی از آنها را كه ایمان آورده ‏اند و عمل صالح انجام داده‏اند وعده آمرزش و اجر عظیمی داده است.


بازنشر شده این مطلب در:
تصریح ، روایت نو ، افسران ، بهار ، عماریون ، هزاره ، روح الامین ،رویش نیوز ،نوع مطلب : نقد منصفانه، 

داغ کن - کلوب دات کام
   نظرات() 
محمد
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 10:56 ق.ظ
آنکس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

الهم الشف کل مریض.

میدان 72
سه شنبه 26 فروردین 1393 05:29 ب.ظ
سلام
مطلب شما درسایت خبری میدان 72 منتشر شد
محمد
سه شنبه 13 اسفند 1392 03:59 ب.ظ
مقاله بسیار عالی بود. لیست کردن این خیانت ها به جامعه بصیرت میدهد.
خدا خیرتان دهد.
صامت
سه شنبه 13 اسفند 1392 02:13 ب.ظ
خدا عاقبت همه را ختم بخیر کند
معاد
یکشنبه 11 اسفند 1392 09:55 ب.ظ
در دوران منتقدکشی خواندن اینجور متن ها به تخلیه روحی خیلی کمک میکند
صحبتهای شما درد ما هم هست
طبیب کچل به مسعود
یکشنبه 11 اسفند 1392 05:13 ب.ظ
آقا مسعود منظور از واردات دولت که عینا در مورد کالاهای اساسی مثل برنج و روغن و شکر و گوشت و غیره انجام میشه باعث بدبخت شدن تولید کننده داخلی است،ما بجز قاچاق، چند درصد اونطوری که شما میگی واردات هدفمند داریم.من خودم دامدارم.نهاده های دام 4برابر سال 90 شده و به من یارانه نمیدن و از طرفی مجبورم گوشت رو به قیمت بازار که دولت تنظیم می کنه بفروشم.آخر سر دولت بخاطر اینکه دامدار رغبت نداره و تعطیل کرده باز میره یارانه میده به واردات و گوشت یخی و گرم از کشورهای دیگه وارد می کنه! این درسته خدایی که یارانه ای که من باید بگیرم بره تو جیب دلال و خارجی
چرا تو فصل چای و برنج هم دولت اینارو وارد می کنه.دستی تو کار نیست که کشاورزی و دامداری که اساس هر مملکتی هست زمین بخوره.اون چیزی که شما میگی ایده آل قضیه است درصورتیکه رانت دولتیه که در واردات حرف اولو میزنه.وارد کننده رو ارز میخوره رو واردات میخوره رو فروش و توزیع می خوره بعد من تولید کننده سماق میمکم دم عیدی و بخاطر بدهی شرمنده خانواده ام شدم.کسی منو درک میکنه
آمریکا با اون عظمت بازارش اجازه واردات محصولات کشاورزی و دامداری خیلی محدودی رو میده که توانایی تولیدش رو نداره یا کم تولید می کنه و اینقدر یارانه سنگین به تولیدات این رشته ها میده که اتحادیه اروپا ازش به wto شکایت کرد.حالا مملکت ما کشاورز و دامدارش رو بدبخت کرده میره جای دیگه رو آباد میکنه.اینم از اون حرفهای از سر شکم سیری بود آقا مسعود.دولت یارانه بده رقابت داخلی هم ایجاد کنه ،نظارتم کنه،گرونی نمیشه و اون حرف شما رو بیشتر چین و آمریکا میزنه به کشورهای جهان سوم و بدبخت که راحت تر بچاپشون.خودرو هم همینطور.جوونایی که سانترفیوژ و موتور موشک میسازن نمی تونن خودرو بسازن.تفکراتی مثل شما اونجا انحصار برای خارجی درست کرده.پژو و رنو و کیا دارن تو ایران جولان میدن و جنس دهه 90 میلادی می فروشن بعد مهندس مکانیک و برق ما فلافل می فروشه سر بازار .خوب چرا؟ چون نظارت و مدیریت نیست و پدرسوخته بازی زیاده و آدم بدردبخور حسابی سر کار نیست یا نمیزارن سرکار بمونه.با شعار و سبدکالا چیزی درست که نمیشه بدترم میشه
یکشنبه 11 اسفند 1392 12:15 ب.ظ
با سلام و خدا قوت
وبلاگ شما در قسمت برترین های حرف تو منتشر شد

لطفا مطالب تولیدی خود را تنها از طریق ارسال مطلب در سایت حرف تو ارسال نمائید
رضا
شنبه 10 اسفند 1392 07:41 ب.ظ
قضیه اون باغ معروفه که ایران افتاد توش.خلاص
مصطفی
شنبه 10 اسفند 1392 06:49 ق.ظ
آدم بعضی صحبتا را میخونه میگه نکنه یک قرنه ما داریم به غرب ظلم می کنیم و الان باید نقدی خسارت بدیم؟
به حدیث ازامام(ع) ایمان دارم که حماقت انسان، از این راه شناخته مى شود كه در هنگام برخوردارى سرمست شود و در تنگدستى خود را بسیار خوار كند .
یک عده وقتی اوضاع خوبه میشن زورو ، وقتی بده میشه گدای سرچهارراه و به هرکس و ناکسی دست دراز می کنن
همین عده وقتی رای میارن دمکراسی عالیه وقتی رای ندن بهشون ملت می شن بی شعور و تقلب شده!
انقلاب و مسئولیت ارث پدرشونه واگه کسی ازشون بگیره میشه کافر و ملحد
رستگار
جمعه 9 اسفند 1392 11:07 ق.ظ
در جامعه جهانی اگر بخواهید زندگی کنید و راضی باشید مردم کشورتان هم به مانند انسان زندگی کنند باید بسیاری از حقایق و قوانین دنیا را قبول کنید
چه اشکالی دارد با فرانسه دوست باشیم و کارگران ما در صنایع داخلی خودروسازی کار داشته باشند؟
چه اشکالی دارد با استرالیا دوست باشیم
و مردم کشور حداقل ماهی یکبار گوشت گاو بخورند؟
مگر ایت الله هاشمی یار شفیق انقلاب و امام نیستند؟
اگر عمل شما نیز به مانند سخنتان باشد مطمعن باشید
حزب اللهی باقی نمی ماند که به تصور شما قیچی بازی کند
برادرم بیدار شوید خود را از مردم جدا ندانید
رای و خاسته مردم را به سخره نگیرید
پاسخ م.م خ : می دانی یکی از دلایل اعلامیه نقض حقوق بشر در ایران توسط سازمان های بظاهر بین المللی چیست؟ به رسمیت نشناختن حقوق همجنسبازان! شما این قانون را قبول می کنی و با سران شیطان پرست غرب دوستی می کنی و برای اعلام حسن نیت ... ! مردم اروپا و آمریکا نیز به خوبی می دانند سردمداران آنها یک مشت حیوان انسان نما هستند که همه را پای منافع خودشان قربانی می کنند پس شما کاسه داغ تر از آش نشوید با ساده دلی و سهل انگاری به مسائل نگاه نکنید.
تابحال شده از فرانسوی ها بپرسید که چه اشکالی دارد بدون پایمال کردن حقوق ما ، با ما دوستی کنند.250 سال خیانت فرانسه به این کشور یادت رفته،از قراردادهای رنگ و وارنگ با شاهان قجری تا کلاه گذاشتن سر پهولی دوم در قضیه 10% حق بزرگترین کنسرسیوم هسته ای جهان تا کمک به صدام و فروش میراژ تا انداختن انواع و اقسام کالاهای بنجل به ایران تا فروش خون آلوده به ایدز و ... بازم بگم رستگار...حالا ما چه بلایی سر این فرانسوی های خونخوار آورده ایم که مستحق این همه دشمنی و کینه توزی هستیم؟!
مردمی که می خواستند ماهی یکبار گوشت گاو بخورند و به این خاطر زندگی می کنند همان اول انقلاب از خیل مومنین و مسلمین راهشان را جدا کردند و در بین مردم جایگاهی ندارند.چرا دامدار ایرانی بخاطر بی توجهی مسئولین نه در این دولت که در دولتهای گذشته باید ورشکست و افسرده باشد و دامدار استرالیایی با پول خرید گوشت یخی آلوده در آن لنگه دنیا خوش بگذارند.
اما در مورد یار شفیق انقلاب اینکه ما زیاران چشم یاری داشتیم ...
اگر کسی عمل با گفتارش نخواند حتماً منافق است و لفظ حزب اللهی شایسته این افراد نیست.
اما رستگار عزیز بیدار شوید و خود را از مردم جدا ندانید.مردمی که با تمام سختی ها انقلاب کردند.8سال سختی کشیدند ، 35 سال است تحریم شده اند و هرساله 22 بهمن پرشورتر به میدان می آیند.مردم ایران اینها هستند نه کسانی که مانند کفتار سال 88 رأی مردم را به سخره گرفتند و آن غائله ای را درست کردند که آخرش ختم شد به آتش زدن خیمه عزای حسین(ع) در روز عاشورا
مسعود به طبیب کچل
پنجشنبه 8 اسفند 1392 06:57 ب.ظ
اشتباه است اگر گمان می کنید دولت واردات انجام می دهد. دولت فقط می تواند تعرفه ها را تغییر دهد و نمی تواند خودش راسا چیزی وارد کند. هر کسی حق دارد با داشتن شرایط قانونی تسهیلات بگیرد و کالا وارد کند.

اشتباه دوم اینکه گمان می کنید برای حمایت از تولید داخل نباید واردات کرد! که این هم تفکری غلط است چون حتی اگر بتوانید مسیر قاچاق و اسکله های غیرقانونی و... را هم ببندید خواهید دید که تولید کننده داخلی تبدیل به تولید کننده انحصاری می شود و به مصرف کننده اجحاف می کند. مثل بلایی که خودروسازان سر مردم آوردند.
واردات باید باشد تا احساس رقابت ایجاد شود.
راه حمایت از تولید کننده هم فقط کاهش سود بانکی است که بانکهای ما چون رقیب ندارند زیر بار آن نمی روند و کجددا راه حل این مشکل هم حضور بانکهای خارجی و رقابت آنها با بانکهای داخلی است که متاسفانه به دلیل تحریمها این هم میسر نیست.
چ
پنجشنبه 8 اسفند 1392 04:00 ب.ظ
ملامت کشیم و خوش باشیم
روسیاهی آخر زمستون به ذغال می مونه
پنجشنبه 8 اسفند 1392 11:39 ق.ظ
شما کاسبان فتنه که همه رو به غرب پرستی متهم می کنید عشق روسیه هستید.آمریکا به ایران بیشتر صدمه زاده یا روسیه
واقع بین باشید و ایرانو حیات خلوت روسیه نکنید.اوکراین نمونه ای از شکست سیاستمداران حامی روسیه بود.اسد در سوریه همینطور.ما باید با دنیا ارتباط داشته باشیم و بخاطر 1000مگاوات برق هسته ای کشور را رودرروی دنیا قرار ندهیم.
در این زمان بهترین فرصته که توسط آیت الله هاشمی و دکتر روحانی و دکتر خاتمی با همسایه ها و قدرتهای بزرگ روابطی حسنه و بر اساس دوستی و صلح بنا کنیم.
پاسخ م.م خ : تناقضاتی در کلام شماست که ابتدا خواستم پاسخی ندهم ولی برای شناسایی امثال جنابعالی و مشخص کردن التقاط فکری تان لازم شد مطالبی را خدمت دوستان خواننده عرض کنم:
1- شما نیز با توهین و افتراء سخنان بظاهر خیرخواهانه خود را آغاز کردید. تاکنون توسط هیچ یک از کسانی که لفظ "کاسب فتنه" را مطرح می کنند تعریفی دقیق و مصداقی ارائه نشده و مهمتر اینکه این جنابان تا این لحظه فتنه را علی رغم اشارات و تذکرات پی در پی رهبری به رسمیت نشناخته اند(!) و بیش از اینکه به عوامل خائن و وطن فروش فتنه 88 و اربابان آن بپردازند،به کسانی تاختند و می تازند که جلوی این قماش منافق ایستاده اند.
2-شعار جمهوری اسلامی ایران "نه شرقی و نه غربی" است.چطور شما برداشت کرده اید که مملکت حیات خلوت روسیه شده است الله العلم! در یک قرن اخیر صدالبته خیانت آمریکا ده ها برابر روسیه بوده ولی قرار نیست چون ما با روسیه مشکل داریم به دامن آمریکا بی افتیم و یا چون با آمریکا مشکل داریم منافع خود را در قبال روسیه نادیده بگیریم.در اشتباه شما همین بس که گمان می کنید روسیه پشت اسد و اوکراین است؟ پشتیبان اسد مردم سوریه و جبهه مقاومت به رهبری ایران و حرکت شیعیان لبنان و عراق است.چطور می شود که اوکراین ظرف 3 ماه از هم می پاشد ولیکن سوریه نزدیک 3سال است در مقابل 80 کشور و انواع و اقسام گروه های تکفیری مقاومت کرده است.اگر تنها روسیه پشت اسد بود تاکنون 100 بار سوریه را به دامن اسرائیل برده بودند.قطب های ساخته ذهن شما یعنی آمریکا و روسیه فرو ریخته اند و به جرات می گویم در منطقه قطب جدیدی بنام ایران اسلامی داریم که اگر پشت یک جریان بیاید هیچ قدرتی نمی تواند آنرا ساقط کند.مثال همین اسد،مثال حزب الله لبنان؛چون حمایت ما مادی و بر اساس منافع زودگذر نیست و شما کاملا اشتباه تصور کرده ای که الان ایران زیر کد روسیه و یا هرکشور دیگری است.مجال بود از حمایتهای ایران از زمین نخوردن همین دولت روسیه برایت می گفتم تا ملتفت شوی که ما امروز حرف اول را در منطقه می زنیم و در جهان نیز اثر گذار هستیم،برخلاف 10 سال قبل که اصلاح طلبان برای مقابله با آمریکا خواستار همکاری با صدام و طالبان بودند.بگذارید دهان ما بسته بماند و نگوییم کدام آقایی که امروز پدر این جریانها شده حرف از بمب اتم زد و کشور بر اساس حرف های نسنجیده ایشان دچار چالشهای بعدی شد.
3-بروید و تحقیق کنید که تنش در زمان دولت کارگزاران و اصلاحات با دنیا چقدر بود.تمام سفرای غربی زمان آقای هاشمی از ایران رفتند.زمان آقای خاتمی با آن همه باجی که به غرب دادیم محور شرارت شدیم و دو قطعنامه که اساس قطعنامه های بعدی شد بر ضد ما در شورای امنیت سازمان ملل به تصویب رسید.
4- اگر چرخ اختراع نمی شد شما نمی توانستی حرف از ساخت گاری و بعد وسایل پیچیده تر بزنی.انرژی هسته ای نیز یک حلقه از علم است که اگر آنرا نداشته باشی به حلقه های بعدی علم نمی توانی دست پیدا کنی.به سواد خاصی برای فهم این موضوع نیاز نیست و عجیب است شما انرژی هسته ای را مساوی با 1000 مگاوات برق می دانی!
5- و اما هنوز عده ای در خواب ناز هستند و برای غرب ارزش بیشتری نسبت به یک شهروند ایرانی قائل هستند. توانایی داخلی را هیچ و قدرت پوشالی آنها را عظمتی دست نیافتنی می دانند.
این داستان ادامه دارد...
پنجشنبه 8 اسفند 1392 10:16 ق.ظ
برنامه راز با موضوع کشتار درجمهوری مرکزی افریقا جنوبی:
http://fa.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?lid=9406

مستندی از ناگفته های دستگیری عبد المالک ریگی(قسمت اول):
http://fa.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?lid=9407
فرجام
پنجشنبه 8 اسفند 1392 09:11 ق.ظ
میدونی چرا بعضی رسانه ها از حوادث اوکراین ذوق مرگ شدن؟چون آخرش می خوان مثل اوکراین که اسم میدان استقلال کیف را گذاشتن یورو،اسم میدان آزادی تهران را بزارن عاشق غرب یا ذلیل غرب یا همچین چیزی
بی سوات
چهارشنبه 7 اسفند 1392 07:40 ب.ظ
روحانی فعلا اسیر چنگال مشاورین عصبانی و پرخاش گر شده و با دوستی خاله خرسه دارن بیچارش میکنن.اینا خودشون خودشون رو قبول ندارن.ترکان که هیشکی رو قبول نداره یک روز تو سایتها میزنن سریع القلم مشاور ارشد و دست راست رئیس جمهوره و همه جا باهاشه و بعد از دو روز آشنا میگه نه چون افتضاح به بار اورده و کروات زده از اولم با ما نبود و مشاور نیست.
کمیل
چهارشنبه 7 اسفند 1392 02:42 ب.ظ
وقتی قراره نقد کنن میشن روشنفکر متمدن و هر دری وری که خواستن میگن ، وقتی قراره ازشون انتقاد کنی میگن بی ترمز و بی سواد و افراطی و طالبانی و اسرائیلی و خاک بر سر و کوردل و ...
کوچک شما محمد.ش
چهارشنبه 7 اسفند 1392 01:58 ب.ظ
سلام یک میلیارد آفرین بر شما که گل کفتی.سایتهای زنجیره ای فتنه گر به راحتی میان به بهانه انتشار اخبار و نظرات مخاطب ضد نظام و سیاستهای جمهوری اسلامی حرف می زنن و کسی نیست نظارت کنه
مشت نمونه خرواره برای مثال
http://www.baharnews.ir/vdceon8x.jh8xni9bbj.html

http://www.baharnews.ir/vdcco0q1.2bq108laa2.html

تیتر این یکی خیلی جالبه و نشون میده آبشخور اینها کجاست:حمایت موتورسواران از رئیس جمهور پوپولیست ونزوئلا
http://www.khabaronline.ir/detail/340750/World/americas
واین یک:
http://aftabnews.ir/fa/news/232399/%D9%85%D9%84%DA%A9%D9%87-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D9%80%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D9%86%D8%B2%D9%88%D8%A6%D9%84%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%B8%D8%A7%D9%87%D9%80%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D9%80%D8%AF%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D9%80%D8%B1

طرفداری واضح از کودتا در ونزوئلا
http://www.khabaronline.ir/detail/340323/weblog
/norouzpour

تحریف و دروغ در این مطلب:
http://aftabnews.ir/fa/news/232817/%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D8%AF%D8%AA%D8%B1-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA


http://tadbir24.ir/fa/news/18794/%D8%AD%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%85-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86-%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF

مطلب به نقل از بی بی سی و با همان نتیجه گیری:
http://www.asriran.com/fa/news/322858/%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%88%DA%A9%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%B4-%D9%85%D8%B3%D9%84%D8%AD%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A8%D9%88%D8%AF
بی تا
چهارشنبه 7 اسفند 1392 12:52 ب.ظ
خوب بود تشکرلطفاسعی کنید غلط املایی در متنتان نباشد تا به بی سوادی متهم نشوید(مهیانه محیا)
پاسخ م.م خ : ممنون از شما بابت تذکر
البته ما را به بی سوادی متهم کردند و تمام شد!
بنده یک عادت بدی در نوشتن دارم و آن اینست که معمولاً دوباره متن را نمی خوانم.کسی هم نداریم بدهیم قبل از انتشار ویرایش کند.به بزرگواری خود ما را ببخشید.
محمدکاظم
چهارشنبه 7 اسفند 1392 12:05 ب.ظ
ترکان : «نگفتند كه تو بی‌جهت فكر كردی كه می‌توانی قانون را قبول نداشته باشی. »

احیانا این افاضه ی جناب ترکان آن عده ای که در سال 88 در مقابل قانون قد علم کردند و آن عده ای که در مقابل اینان سکوت کردند یا حمایت کردند را شامل می شود؟
بهار
چهارشنبه 7 اسفند 1392 08:26 ق.ظ
درود بر روحانی
پاسخ م.م خ : درود بر خدمتگذاران اسلام
کسی با آقای روحانی مشکل ندارد،بحث ادبیات نامناسب دولت یازدهم در قبال مردم و منتقدین است
مریم
چهارشنبه 7 اسفند 1392 01:55 ق.ظ
نمل از وبلاگت خوشم اومد... فاستقم
منتقد سابق
سه شنبه 6 اسفند 1392 10:08 ب.ظ
منم هر روز پیش کدخدا بودم کسی از اهالی ده را آدم حساب نمی کردم.منتظر باش و ببین که به آدم بودن ما شک می کنن!
منتقد سابق
سه شنبه 6 اسفند 1392 04:16 ب.ظ
منم هر روز پیش کدخدا بودم کسی از اهالی ده را آدم حساب نمی کردم.منتظر باش و ببین که به آدم بودن ما شک می کنن!
سه شنبه 6 اسفند 1392 02:35 ب.ظ
ادب مرد به ز دولت اوست
طبیب کچل
سه شنبه 6 اسفند 1392 10:56 ق.ظ
دولتی که از توزیع عادلانه سبدکالا عاجزه و آبروی ایران را در دنیا برد معلومه زود عصبانی میشه و به همه گیر میده
از قدیانی شکایت کردن بخاطر انتقاد به دولت اونوقت زیباکلام اسرائیل رو به رسمیت شناخته آب از آب تکون نخورد و امنیت ملی پیروز شد!
آقای ظریف چرا نمیای مناظره کنی تا مشخص بشه چه بلایی سر این مملکت آوردید.جلوی پیشرفت ایرانو گرفتید به 4 میلیارد دلار بی ارزش.آقایون اعتدالی کم توهم بزنید قهرمان ملی شدید.یونان و اسپانیا و ترکیه اسرائیل رو به رسمیت شناختن و بله قربان گوی آمریکا هستن چه گلی به سرشون زدن که بخوان به سر ما بزنن.
هزار سال دیوار تحریم ها ترک نخوره چون ماکه تاجر و بازاری نیستیم باز شما می رید جنس بنجل خارجی میارید کارگر بدبخت این مملکت از کار بی کار میشه
8سال احمدی نژاد با دلارهای نفتی کالا وارد کرد و صنعت و تولید از کمر دوتا شد حالا شما دنبال این هستید که نفت بیشتر بفروشید و دلار بگیرید و با دنیا تجارت آزاد راه بی اندازید که کارگر پژو فرانسه و کشاورز و دامدار استرالیایی و آمریکایی حالشو ببره.نخواستیم آقا مارو به حال خودمون بزارید.یکم از اون پولهایی که برنج هندی و مرغ فاسد برزیلی خریدید و به منت و تحقیر به مردم دادید میگذاشتید تا 10 تا کارخونه راه بی افته و 100 نفر برن سرکار.راه افتادید ملت یارانه نگیرن.یارانه نگیریم که شما پولشو خرج لفت و لیس آقازاده ها کنید برن اونور آب توطئه بچینن؟اینهمه پول دست دولته چند درصدش تو راه درست خرج می شه.خوبه خودتون تو تبلیغات می گفتید منابع در دولت درست تخصیص داده نمیشه و انحراف معیار داره،چی شد یک شبه انحراف معیار درست شد؟خسته شدیم از شعار
مالک جان نظرمو تونستی بدون سانسور و حذف پخش کن چون دلم خیلی پره و هیچکی حرفای مارو نمی شنوه مگه اینجا 4نفر بخونن
ازتهران
سه شنبه 6 اسفند 1392 08:50 ق.ظ
از اصلاح طلبا جز فتنه انگیزی انتظاری نیست ولی سکوت معنادار هیات ریسه مجلس مقابل این دولت نشون میده مشکلشون ادبیات دولت قبل نبودو چیزای دیگه ای درکاره که مردم خوب فهمیدن مشکل کجا بود.تو مجلس 100تا نماینده مستقل بیشتر نداریم که برای رضای خدا اومدن
عبدالوهاب
سه شنبه 6 اسفند 1392 08:31 ق.ظ
مرگ بر دروغگویان راستگونما
سبدی
دوشنبه 5 اسفند 1392 10:08 ب.ظ
بی سواد محترم با ارسال کدملی به شماره 9200024 علاوه بر تعیین سبدکالا مشخص کنید از کجا تغذیه می شوید
حسن قرچک
دوشنبه 5 اسفند 1392 09:19 ب.ظ
سلام شب بخیر
بازهم دیدگاه خاص تو.....
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.  • Up Page
    کد پرش به بالای صفحه وب