تبلیغات
نمل/عاقبت جوینده یابنده است... - ما خیرخواه این دولت و رئیس جمهور منتخب هستیم/نقد گزارش 100 روزه
 
اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلا

ما خیرخواه این دولت و رئیس جمهور منتخب هستیم/نقد گزارش 100 روزه

نویسنده :م.م خ
تاریخ:پنجشنبه 7 آذر 1392-06:24 ق.ظ

گزارش 100 روزه رئیس جمهور محترم را از شبکه یک سیما به دقت دنبال کردم و به موارد عجیبی برخوردم که توصیه می کنم در ادامه مطلب را دنبال کنید و اگر پاسخی بود حتماً استفاده می کنم:

http://s1.picofile.com/file/8101908984/gozaresh_100_roze_2_.jpg
1- اول اینکه برخلاف انتظار ،ایشان در گزارش خیلی به گذشته پرداخت-تخریب دولت قبل- و در نهایت بجای گفتن دست آوردهای فعلی مدام وعده آینده و حتی انتهای 93 را داد!
2-دکتر روحانی چندی پیش از خزانه خالی ممکلت گفته بودند و دیشب نیز تأکید بر بدهی سنگین دولت و خالی بودن انبارهای کالاهای اساسی در آغاز به کار دولت خود داشت،اما در بخشی دیگری از مصاحبه ، معجزه دولت تدبیر و امید ظرف 3ماه برای پرکردن انبارها رونمایی شد! بنده با اطلاعات کمی از بازار تجارت می دانم،که مراحل ثبت سفارش تا خرید و حمل و نقل و ترخیص از گمرک مبدا و مقصد و رسیدن کالا به انبار ، پروسه ای بین 4 تا 6 ماه حداقل زمان میبرد.حال یا این کالاها در زمان دولت قبل ثبت سفارش و خریداری شده و اکنون به انبارها رسیده و یا بطور کل مسائل دیگری پیش می آید و خاطرات نه چندان دور زنده می شود که کالاهای اساسی مجدداً در دست گروه هایی خاص افتاده که بدون طی کردن مراحل مورد اشاره اجناس را درب انبارهای دولتی تحویل داده اند! و سوال مهمتر اینکه چطور با خزانه خالی کالا خریده اید و چرا زمانی که آقای غضنفری وزیر سابق بازرگانی بعد از دیدار با شما در همان اوایل بعد از اعلام نتایج انتخابات از "خرید 6 ماهه کالاهای ضروری کشور خبر داده بود" و وزیر بهداشت نیز قول داد "تا 3 ماه آینده مشکل دارو برطرف شود" و انبارها پر باشد،رئیس جمهور منتخب و مشاوران و دست اندرکاران "دولت در حال شکل گیری" حد فاصل 24 خرداد تا 12 مرداد 92 هیچ موضع گیری شفافی نکردند و اتفاقاً دست این افراد جلوی دوربین ها به گرمی فشرده می شد؟ اساساً آقای بقایی و ترکان ظرف دو ماه انتقال دولت چه کار می کردند و چرا مدام ابراز رضایت بود و ابراز رضایت! آنچه دیدیم درست است یا آنچه می گویید؟
3-به شخصه از نحوه برخورد دکتر روحانی در طی مصاحبه شوکه شدم.درحین پخش فیلم تبلیغاتی ایشان در ابتدای برنامه گزارش 100روزه باخودم می گفتم این از منش ایشان به دور است که تا این حد بخواهند در مورد دولت گذشته سیاه نمایی کنند و حتماً تیم رسانه ای ایشان بدون هماهنگی این اتفاق را رقم زده است ولیکن متأسفانه در ادامه مشاهده شد رئیس جمهور محترم نیز همان خط را دنبال کردند.اینجا سوال دیگری مطرح می شود که بسیار کلیدی است.واقعاً دکتر روحانی با توجه به آنچه در برنامه چند شب پیش فرمودند از وضعیت اسفبار کشور قبل ازین که رئیس جمهور بشوند خبری نداشتند؟! کسی که از مشکلات و حجم آن خبر ندارد پس بر چه مبنا و با چه برنامه ای وعده حل آنرا ظرف 100 روز می دهد؟ نکته اساسی دیگر اینکه اصولاً طی این سالها چه مطالبی در مرکز تحقیقات استراتژیک تشخیص مصلحت نظام بررسی می شده که ایشان این مقدار از عمق فاجعه در زمان دولت قبل بی اطلاع بوده اند و حالا به یکباره در میان کوهی از مشکلات افتاده اند؟! چطور این مطالب قابل جمع و باور است؟
4-تأکید دکتر روحانی بر کم کردن سایه سیاست از فرهنگ و ورزش نیز با توجه به اقدامات و اتفاقات 100 روز اخیر خیلی همخوانی و مطابقت ندارد.در طول انقلاب شاید کابینه ای تا این حد امنیتی-سیاسی نداشته ایم و لزوماً معیارهای سیاسی بودن یا غیرسیاسی بودن شاخص خوبی برای دریافت حقیقت نیست.
5-گزارش 100روزه خالی از طرح و ایده عملی برای فائق آمدن بر مشکلات کشور بود و کلی گویی و ابهام در سرتاسر آن موج می زد.حداقل اینکه در دولت قبل طرح های خوبی چون مسکن مهر ، وام های اشتغال زایی یا حتی همین وام حداقلی ازدواج اجرا شد و مردم با اصل و جزئیات طرح بصورت شفاف آشنا شدند ، ولیکن نفی کردن آنها بدون معرفی جایگزین و سیاه نمایی در رابطه با اقدامات مثبتی که میلیون ها خانوار ایرانی از آن بهره مند شدند در شأن یک گزارش کاری به مردم نبود.نکته دیگر اینکه ما باید اشکالات یک طرح را برطرف کنیم نه اینکه 
آنرا از بیخ و بن برکَنیم، در حالی که اکثریت مردم از این طرح ها رضایت داشتند و نظرسنجی ها نیز همین را نشان می داد.
مسئله ایجاد تورم و اینطور موضوعات توسط طرح های مذکور نیز کار آکادمیک می خواهد و بسیاری از اقتصاددان‌های کشور این أمر را رد می کنند،به فرض تورم زایی طرح های مذکور، دولت باید فکری برای برطرف کردن مشکل بکند و وظیفه ذاتی دولتها ارتقاء سطح کیفی و کمی مدیریت است،پاک کردن صورت مسئله راحت ترین کار است که احتیاجی به مدیریت ندارد.
6-لحن منت گونه اعضای کابینه در رابطه با پرداخت یارانه ها اینبار
نیز در گزارش 100 روزه بارها دیده شد؛این درحالیست که مردم چندین برابر یارانه ها را در قالبهای مختلف به دولت پرداخت می کنند و لزومی ندارد که هربار این مسئله پیش کشیده شود که ما به شما یارانه پرداخت می کنیم و یا تا فلان تاریخ همین نحوه است.پرداخت یارانه از وظایف محوله مجلس بر دولت است و هر شیوه غیرکارشناسی دیگری تا این زمان بجز پرداخت نقدی محکوم به شکست می باشد.واقعاً تأسف خوردم که یکی از اعضای کابینه از کوپن ارزاق بجای یارانه های نقدی سخن گفت و آنرا بهتر دانست و رئیس جمهور نیز به شکل دیگر در برنامه مورد بحث از تغییر نحوه پرداخت یارانه ها در سال 93 سخن به میان آورد.مگر مشکلات کوپن در سه دولت موسوی و هاشمی و خاتمی را فراموش کرده اید؟!دلال و دلال بازی و رانت های کلان دولتی که در این میان چه میلیاردرهایی یک شبه پدید نیامد،مشکلات شبکه توزیع و کمبود کالا،محدود شدن حق انتخاب و از همه مهمتر بی عزت کردن مردم درصف های دو کیلو قند و شکر و برنج و امثالهم؛از مجلس به جد می خواهیم جلوی این اعمال سلیقه های نابجا را بگیرد.
7-دکتر روحانی در این مصاحبه نیز همچون گذشته از بالا بردن ظرفیت و آستانه تحمل نقد گفتند و انتقادات را مفید دانستند ولی نمی دانم چرا اطرافیان ایشان و تیم های کاری نزدیک به رئیس جمهور از هر تریبونی برای تخریب منتقدین استفاده می کنند.برای مثال صرف انتقاد افراد و گروه ها نسبت به "نحوه مذاکرات" و هشدار نسبت به نیات پلید دشمن
و یا موارد مهم دیگر ، اعضای دولت و رسانه های حامی آنها ،منتقدیم را به باد هجو و ناسزا می گیرند و در مورد آخر همه منتقدین را مستقیم در گور نتانیاهو خواباندند! این موضوع چطور با بالا بردن ظرفیت نقد و پذیرش آن همخوانی دارد؟! آیا تنها با شنیدن نقد کارها درست می شود و نباید به این انتقادات ترتیب اثری داد؟
8-و اما گزارش 100 روزه حاوی تناقضات زیادی بود،آنجا که رئیس جمهور محترم تمام موفقیت های علمی و ورزشی کشور طی این 100 روز را ناشی از تدبیر دولت خودش می دانستند و هرآنچه نقص و اشکال و ایراد بود را متوجه گذشتگان می کرد؛به نظر بنده اینطور برخورد در آینده گریبان دولت را خواهد گرفت.
9- از ضعف مفرط صدا و سیما در چنین برنامه هایی و حرکات و سکنات مجریان آن  در برنامه گزارش 100 روزه نیز بگذریم...
برای این دولت آرزوی موفقیت می کنم و مطالب بنده را نیز در راستای نقد دلسوزانه بدانند-گرچه ما کسی نیستیم و بعنوان یک شهروند ایرانی دغدغه مند این مطالب را بیان کردم- .خداوند شاهد و ناظر است که ما خیرخواه این دولت و رئیس جمهور منتخب هستیم و قلب ما برای عزت و سرافرازی اسلام و ایران می تپد.


بازنشر شده این مطلب در:
شلمچه نیوز ، افسران ، نکات پرس ،روایت نو ، عمارنامه ، مشکین رسا ، تریبون آزاد ، نقل قول ، روش نیوز ، عماریون ،


نوع مطلب : نقد منصفانه، 

داغ کن - کلوب دات کام
   نظرات() 
خط سرخ
یکشنبه 18 اسفند 1392 01:54 ب.ظ
بنام خدا
سلام 313،با این حقانیت که شما دارین ان شاء الله یار آقا عج باشین از شدت ذوق انتقاد نسبت به مدیران افسران واجب دانستم از شماتشکرکنم عضو افسران نیستم اما اکثر اوقات دید میکنم خدا قققققققققققققققوت.تا کوربشه هر کی که چشه دیدنولایتو نداره
MojtabaMax
دوشنبه 2 دی 1392 07:02 ب.ظ
این هم نقد ویژه نامه ی صدمین روز دولت که ضمیمه روز نامه ایران بود.

http://iran1414.blog.ir/post/35
مهدیه
سه شنبه 19 آذر 1392 11:24 ب.ظ
بسیار عالی با اجازتون در ماهنامه موعود دانشگاه زیر نظر نهاد رهبری منتشر خواهیم کرد.
امام خمینی (ره): روحانی اگر درست شد جامعه درست می شود.
خلیلیان
شنبه 16 آذر 1392 06:45 ب.ظ
سلام و خدا قوت
نمی دونم چرا جناب رئیس جمهور و وزیر خارجشان به توانایی های داخلی نمی خواهند توجه ویژه داشته باشند و با سیاه نمایی و ضعیف جلوه دادن (صحبتهای آقای ضریف دردانشگاه تهران) کدام هدف را دنبال می کنند در حالی که در میدان مذاکرات باید توانایی ها خود را به رخ حریف کشاند.
رضا
چهارشنبه 13 آذر 1392 01:43 ب.ظ
امثال آقای روحانی همیشه انتقاد داشتند که چرا دکتر احمدی‌نژاد با سیاه‌نمایی، زحمات دولت های قبل را نادیده میگیرد. عجیب اینکه خودش همین کار را مرتکب شد!
چهارشنبه 13 آذر 1392 12:58 ب.ظ
سلام؛ کاش آقای روحانی خدا را بیشتر در نظر میگرفتند وانقدر کم انصافی نمی کردند.متشکرم
سه شنبه 12 آذر 1392 10:27 ب.ظ
ببینیم تو مناظره با احمدی نژادم ازین حرفا میزنه
شنیدید که حاج محمود به شیخ حسن پیشنهاد مناظره داده
سارا
سه شنبه 12 آذر 1392 08:07 ق.ظ
با سلام علاوه بر همه اینها چرا کسی نمی پرسد چرا گزارش صد روزه؟ عدد صد دیگر از کجا آمده است ؟ آیا غیر از این است که این عدد در آمریکا و برای گزارش دادن رئیس جمهور آنجا به کار می رود؟ ما که مسلمانیم اینهمه اعداد با مسما داریم مثلا 110 روز...
پاسخ م.م خ : سلام علیکم
شاید ملاک شما صحیح نباشد و مناقشه این متن در تعداد روزها نیست.
حقیقت تلخ
سه شنبه 12 آذر 1392 06:49 ق.ظ
از دولت احمدی نژاد خوب لفت و لیس کردید حالا روحانی زده تو حالتون
منم بودم نقد می کردم!
پاسخ م.م خ : اینهم از آن تهمت ها و دروغ های ناروا بود.
در دولت قبل نیز بخاطر انتقاد ما از برخی رفتارها مغضوب بودیم و در این دولت هم تاکنون مورد هتک و افتراء افرادی قرار گرفتیم که از موضوعات مطلع نیستند و بر اساس حب و بغضهای سیاسی به دیگران انگ می زنند.
کار اشتباه در این دولت و دولتهای قبل و بعد فرقی ندارد که بخواهیم سیاسی کاری کنیم.در همین نمل نقدهای تند به دولت قبل را بخوانید تا دچار سوءتفاهم و ایراد تهمت به دیگران نشوید.
همیشه باید حق را بگوییم ، حتی اگر به ضرر ما باشد.این از اعتقادات مسلم ماست.
lind
دوشنبه 11 آذر 1392 10:03 ب.ظ
از ادبیات زیبای شما لذت بردم خدا حفظت کند ای کاش روحانی که میگن نقد پذیرن نقد دلسوزانه شما رو میخوندن وجواب میدادن. بخدا این دولت داره کم کم از اعتدال خارج میشه این اعتدال؟؟؟
مسعود
دوشنبه 11 آذر 1392 02:45 ب.ظ
موافقم
رضا میرزاد
یکشنبه 10 آذر 1392 07:54 ق.ظ
با سلام مطلب زیبای جنابعالی در روش نیوز نشر داده شد بااحترام رضا میرزاد
عمارنامه
شنبه 9 آذر 1392 04:45 ب.ظ
سلام و درود؛
دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
http://www.ammarname.ir/node/22211
ما را از بروزرسانی خود آگاه
و با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
موفق و پیروز باشید .
http://ammarname.ir -- info@ammarname.ir
یا علی
نقل قول
شنبه 9 آذر 1392 04:16 ب.ظ
با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم
این مطلب شما در پایگاه اینترنتی نقل قول و در قسمت سیاسی نوشت درج گردید./
ما را از بروزرسانی خود آگاه و با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
http://naghleghol.ir/
شنبه 9 آذر 1392 09:18 ق.ظ
از دکتر روحانی بعید بود حاضر بشه با این ...... بشینن و مصاحبه کنن...اگر مصاحبه جدی بود آقای حیدری رو به عنوان مجری انتخاب میکردن...
محمد
شنبه 9 آذر 1392 01:40 ق.ظ
زمان گزارش دهی رییس جمهور محترم:1 ساعت و 50 دقیقه
زمان تخریب دولت قبل 45 دقیقه
زمان تعریف و تمجید های مختلف: 25 دقیقه
زمان بیان تصمیمات آینده :30 دقیقه
زمان گزارش عملکرد :10 دقیقه
tribuneazad
جمعه 8 آذر 1392 11:22 ب.ظ
با سلام . مطلب شما با موفقیت در وبگاه تریبون آزاد منتشر شد. باتشکر منتظر مطالب بعدی شما هستیم ...

--------------
آپلود آزاد آپلود سنتری برای ارزشی نویسان

uploadazad.com
مقداد نجفی
جمعه 8 آذر 1392 08:36 ب.ظ
دنیا همینه برادر
هرکاری کنی آخرش میگن خراب کرد،شور شد،بی نمک شد.خدا از آدم راضی باشه،بنده چی کارس تعیین تکلیف کنه
علیرضا
جمعه 8 آذر 1392 07:15 ب.ظ
من که فکر کردم تبعید امام (ره) به ترکیه کار احمدی نژآد بوده و انقلاب اسلامی کار دولت یازدهم.
رزمنده دفاع مقدس
جمعه 8 آذر 1392 05:49 ب.ظ
گردانندگان محترم سایت: اگر از آیات الهی و الفاظ مقدس استفاده می کنید، شما را به خدا قسم می دهم پس باید شان سایتتان را در حد مقدس نگه دارید، و الا مثل دیگر سایت ها از تقدسات مایه نگذارید. خواهش یک رزمنده دفاع مقدس.
پاسخ م.م خ : رزمنده محترم دفاع مقدس سلام!
متاسفانه دقیقاً منظور و مرجع سخنان جنابعالی را متوجه نشدم ولیکن نمل همیشه سعی کرده جانب انصاف و حقیقت را داشته باشد و تاکنون به موردی که اشاره کردید برنخوردم!
تشکر می کنم از تذکر شما و ممنون ازینکه قابل دانستید
نادر
جمعه 8 آذر 1392 05:46 ب.ظ
جای خوشحالی است که همه پیروان کیهانی، یکسان نظر می دهند که مجموعا میان مردم ارزشی ندارند.
پاسخ م.م خ : شما از کجای این متن به نتیجه مذکور رسیدی و سرخوش شدی؟!
اگر نظرات ما در میان مردم ارزشی نداشت که اسرائیل و غرب خواستار حذف ما نمی شدند و عده ای در داخل انواع و اقسام بیماری ها را نمی گرفتند تا به این بهانه دهان حزب الله را ببندند.
مردم از دید شما کسانی هستند که از میدان رسالت بالاتر زندگی می کنند و تمام هم و غم شان آزادی فیس بوک و صدای خوانندگان زن و پرواز مستقیم به لس آنجلس است.باقی مردم هم گدایانی هستند که باید هرچه زودتر یارانه آنها را قطع کرد و به ثروتمندان داد تا از فرار سرمایه جلوگیری کرد!
شرمنده از دست ما خیلی ناراحت هستید و توان تحمل حقیقت را ندارید...
زرنگ
جمعه 8 آذر 1392 01:45 ب.ظ
بعد از 8سال داریم نفس می کشیم.مملکت داغون شد.دکتر روحانی تازه باید این خرابه رو تبدیل کنه به آخر زمان خاتمی
دوره لمپنیسم احمدی نژاد تمام شد.دیگه مردم فریب نمی خورن.میسوزه آب بریزید اونجاتون
پاسخ م.م خ : با تشکر از ادبیات و شیوه سخت گفتن شما،چند نکته در باب خرابه شدن ایران ذکر کنم.
بنده به شدت مخالف منش فرهنگی - اجتماعی و بعضاً تصمیمات اقتصادی دولت دکتر احمدی نژاد بوده و هستم ولیکن در زمینه عمران و آبادانی ایران قبل و بعد از انقلاب چنین جهشی بی سابقه است و سخن جنابعالی گزافه و نادرست می باشد و از روی نفس چنین مطالبی را بیان کردید.به چند نمونه اشاره می کنم:
1-افزایش 5مگاواتی ظرفیت برق کشور در هرسال که در میان تمام کشورهای منطقه و حتی اروپای شرقی و آسیای میانه رتبه نخست را دارد.روسیه سالانه 1مگاوات برق به شبکه خود اضافه کرده و کشوری مثل ترکیه کمتر از نیم مگاوات؛در نتیجه حجم ساخت راکتور و نیروگاه تولید برق ما نسبت به استاندارد جهانی بیش از 10 برابر بوده است.زمان آقای خاتمی کمتر از 6 مگاوات برق به شبکه انتقال ما در طول 8سال اضافه شده است!قطعی برق و جیره بندی را در سال 84-85 یادتان هست که میراث کم کاری دولتهای قبل بود.
2-مصرف و تولید سیمان یکی از شاخصه های توسعه زیر ساخت در جهان است و در دولت های نهم و دهم تولید سیمان ایران بیش از 4 برابر نسبت به دوره آقای خاتمی رشد داشته است.به همین نسبت مصرف سیمان در کشور بیش از 300 درصد افزایش داشته
3- تولید مواد پتروشیمی 3 برابر شده است.
4-تولید بنزین و مشتقات پالایشگاهی افزایش حدوداً 3 برابری داشته نسبت به کل دوره آقای هاشمی و خاتمی
5-طول جاده ها و بزرگ راه ها،و جاده های روستایی ایران نسبت به کل تاریخ کشور دو برابر شده است.
6-طول راه آهن 1.5 برابر شده است.
7-کمک به حمل و نقل عمومی 400درصد افزایش یافته
8-بیش از 2میلیون مسکن مهر برای اقشار کم درآمد ساخته شد
9-برای اولین بار در تاریخ جمهوری اسلامی ایران نرخ صادرات غیرنفتی ما از صادرات نفتی 7درصد افزایش یافته
10-بنگاه های زودبازده و صنایع کوچک بیش از 10 برابر افزایش یافته اند
11-شاخصه های بهداشت و سلامت نسبت به زمان آقای خاتمی و هاشمی رشد چشمگیری داشته و تعداد درمانگاه و بیمارستان های ما در سطح کشور 2.5 برابر شده است.
12- 5برابر کل دوران سازندگی و اصلاحات در سطح کشور اماکن ورزشی برای استفاده جوانان ساخته شده که بیشتر آنها در مناطق محروم است
13-حمل و نقل دریایی ما بیش از 2برابر رشد داشته
14-به اندازه 3برابر کل تاریخ کشور اماکن آموزشی و فرهنگی ساخته شده است.آنهم بصورت متوازن و در تمام سطح کشور نه فقط کلان شهرها
15- و صدها مورد دیگر از شبکه گاز و آب و غیره گرفته تا سد و زه کشی و کانال های آب کشاورزی و ماشین آلات صنعتی کشاورزی و صنایع مخابراتی و غیره که باعث می شود بگوییم دولت نهم و دهم زیرساختهای ایران را برای جهش های اقتصادی و اجتماعی تا حدود زیادی فراهم کرده است و راه را برای دولت های بعدی هموار.
باز تکرار می کنم،اینها دلیلی بر این نیست که ما در زمینه های فرهنگی و اجتماعی و تصمیمات اقتصادی در زمینه بانک ها و بورس و دلال بازی و غیره نسبت به دولتهای ایشان اعتراض و انتقاد نداشته باشیم ولیکن الحق والانصاف خدمات زیرساختی و عمرانی دولتهای نهم و دهم بی نظیر است و این را بنده و یا ما نمی گوییم،اکثر مطالبی که ذکر شد از منابع جهانی بود و گزارش های دولت را لحاظ نکردم.
امیدوارم همیشه قبل از سخن گفتن فکر کنید و با سند و استدلال منطقی مطلبی را مطرح فرمایید.
ساده نیوز
جمعه 8 آذر 1392 11:53 ق.ظ
عاشق ایران و ایرانی
جمعه 8 آذر 1392 12:29 ق.ظ
در شان ریاست جمهوری مملکت اسلامی نیست که کارهای نکرده ی خود را تقصیر دولت قبل بیندازد و به دروغ ملت را خوشحال سازد..حداقل پایبند صداقت باشند..ما عزت ایران را با اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله می خواهیم..از دولت فعلی بپرسید چرا با کارهای عالی دولت قبل مشکل دارند و در هر کنفرانس و مجلسی شرکت می کنیم اعضای هیئت دولت به جای طرح های خود فقط و فقط از دولت خدوم قبلی بد می گویند؟؟ دولت قبل هر مشکلی هم داشت باید نقاط قوت آن را ادامه دهند و بیشتر کنند و نقاط ضعف را برطرف..خواهشا اینقدر شوی لباس تخریب دولت قبلی را برگزار نکنند.....
جاوید
پنجشنبه 7 آذر 1392 10:46 ب.ظ
همان اشتباهی که احمدی نژاد مرتکب شد اینبار روحانی بدتر مرتکب میشه.سیاه نمایی و رد گذشته آینده رو تاریک میکنه
آخه تا کی می خوایم با خودخواهی کار را بر مردم سخت کنیم
بابک
پنجشنبه 7 آذر 1392 07:33 ب.ظ
سلام
آخ آخ! حرف دلم رو زدین، البته ریختم تو خودم و چیزی نمیگم که متهمم نکنن که میخواد سنگ بندازه جلو پای دولت!
خدا خیرتون بده.
پنجشنبه 7 آذر 1392 04:25 ب.ظ
مردم خیلی خوب می فهمن کی کار کرد و کی فقط حرف میزنه
پدرام
پنجشنبه 7 آذر 1392 03:07 ب.ظ
من که باورم شد این دولت خیلی زحمت کشیده تا ما خوشحال باشیم.صداقت بخرج ندادی،این دولت همه طرح رو لغو نکرده یادت رفت توزیع شیر رایگان به مدارس رو بگی که میخواد ادامه بده
محمودزاده
پنجشنبه 7 آذر 1392 02:18 ب.ظ
دشمنان و مخالفان نگرش بسیجی را بشناسید
احمدرضا
پنجشنبه 7 آذر 1392 12:37 ب.ظ
حتی اصلاح طلبانی مثل زیباکلام صداشون با این شوی تلویزیونی بلند شد.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30

  • Up Page
    کد پرش به بالای صفحه وب