تبلیغات
نمل/عاقبت جوینده یابنده است... - چطور است در محرم نیز مراسم عزای حسینی(ع) برگزار نشود؟!
 
اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلا

چطور است در محرم نیز مراسم عزای حسینی(ع) برگزار نشود؟!

نویسنده :م.م خ
تاریخ:شنبه 11 آبان 1392-07:53 ق.ظ

می گویند لاف زنی خاطره ای تعریف می کرد. با آب و تاب می گفت: شبی به خانه رفتم و دیدم دزدی آمده و وسایل را جمع می کند تا ببرد...حاضرین گفتند: خب،بعد چی شد؟ ... گفت هیچی شرمنده اش کردم و حسابی ضایع شد... حاضرین با تعجب بیشتر گفتند خب چه کردی؟ ... لاف زن گفت:کتم را درآوردم و گفتم این دفعه بار آخرت باشه،تا وانت را روشن کنی من این وسایل را میارم جلوی در!
خنده دارتر ازین جک شنیده بودید که روزی بخواهیم جنایت ها و خباثت های آمریکا را علیه مردم ایران و مستضعفین عالم فراموش کنیم و برای شرمندگی آنها فرش قرمز بی اندازیم؟!
و ازین خنده دارتر شنیده بودید که روز استکبار ستیزی را تبدیل کنیم به میتینگ نوکران و حامیان رابطه با آمریکا و برگزاری مراسم 13 آبان و 22بهمن را بدهیم دست خائنین و مزد بگیران فتنه 88 تا به نحو احسن برنامه را برگزار کنند!!!
و شاید مثل لطیفه ابتدای متن ، آمریکا ازینکه ما کارهایش را فراموش کرده باشیم و بگوییم تا حالا هر غلطی کردی که گذشت ولی تکرار نشود،شرمنده و ضایع و سیه رو خواهد شد؟!!!
وازین خنده دارتر شنیده بودید که هم مردم ایران راضی باشند و هم آمریکا و آخرسر همگی با صلح و صفا در دهکده جهانی هم ولایتی شویم!
اگر بخواهیم فراموش هم کنیم این تقویم بی زبانِ زبان دراز نمی گذارد! آیا عده ای می خواهند روز استکبارستیزی را هم از تقویم این ملت پایین بکشند؟!

http://s1.picofile.com/file/7990139244/sigRtND_420.jpg
صبح امروز می خواندم یکی از روزنامه های معلوم الحال با فریاد "وا منافع ملی ،وا وحدت و انسجام"سرمقاله ای نوشته که عروس دریایی در زیر آب از خنده، دل و روده اش بهم می پیچد،البته این روزنامه و جریان متبوع وی طی چند هفته اخیر برای آمریکا سنگ تمام گذاشتند و اگر مرور کوتاهی بر مطالب و تیترهای آن و هم مسلکانش بی اندازیم متوجه می شویم که نیویورک تایمز و واشنگن پست اینهمه از اوباما و کنگره آمریکا دفاع و تمجید نکرده اند که این افراد در روزنامه هایشان برای آنها سینه چاک فرمودند و مخالفین آمریکا را کوبیدند و محکوم کردند!
در انتهای سرمقاله این روزنامه مشعشع پس از صغرا و کبری چینی های مختلف و به بهانه حمله به منتقدین مذاکره بدون تدبیر و دست آورد با آمریکا و دشمنان انقلاب و اسلام آورده :«واقعیت اینست که گردانندگان مراسم -اشاره به متولیان برگزاری بزرگداشت 13 آبان یعنی سازمان هماهنگی تبلیغات اسلامی و بسیج-  صلاحیت اداره این مراسم را در قامت نظام و متناسب با منافع ملی کشور ندارند. اگر بگذارند این مناسبت‌ها طعم اعتدال بگیرد و با رویکرد اعتدال این وقایع پاس داشته شود هم به فلسفه اولیه نزدیک می‌شود و هم عنصر زمان و مکان در آن لحاظ خواهد شد و در مسیر منافع ملی کاربرد پیدا می‌کند.»
دو سوال ازین روزنامه و همفکرانش ،صداقت گفته هایشان را مشخص می کند:
1- شما که نگران منافع ملی و وحدت و انسجام داخلی بوده و هستید چرا در وقایع گذشته همچون اتفاقات تلخ فتنه 88 راه صلاح و مصلحت در پیش نگرفتید و آتش بیار معرکه شدید؟! و حالا در این ماجرا چرا دوباره وحدت و انسجام ملت در روز 13 آبان ، روز استکبار ستیزی را نادیده می گیرید و به دنبال تسویه حسابهای شخصی هستید و آب به آسیاب آمریکا می ریزید؟آیا بیان این مطالب به فاصله چند روز مانده تا برگزاری مراسم به هدف کم رمق کردن و بی اعتباری آن نیست؟
2- فرض بگیریم همین امروز اعلام کنند نهادهای مردمی همچون سازمان تبلیغات و بسیج از مراسم کنار گذاشته شده اند و شما باید گروهی را بعنوان متولی معرفی کنید،آن موقع چه کس و کسانی را می خواهید مسئول برگزاری مراسم بفرمائید؟نکند مخملباف و سازگارا و بهنود و واحدی و مهاجری و مهاجرانی ها را معرفی می کنید و سفیر انگلیس و فرانسه و آلمان هم میهمان ویژه مراسم هستند و برای اعلام حسن نیت روبان لانه جاسوسی را پاره می کنید و آنرا به CIA برمی گردانید؟!
تاکی می خواهید خود را بخواب بزنید و بر ضد منافع ملی و عزت این مردم قدم بردارید؟چرا خود را به دولت اعتدال وصله کرده اید و به بهانه حمایت از دولت به آن و اعتبارش نزد مردم لطمه می زنید؟ از چه چیزی می ترسید که تحمل چند بیلبورد ساده را برای افشای ماهیت آمریکا ندارید و هیاهوی شما گوش فلک را کرد،درحالی که این مورد یک اتفاق عادی طی این 35 سال بوده و حتماً دولت یازدهم می توانست بدون حساسیت زایی شما موضوع را مدیریت کند و اتفاقاً از بانیان این اقدام انقلابی تجلیل به عمل آورد،چرا که این اقدام در مقابل کسانی صورت گرفت که در آمریکا،پوسترها و بنرهایی بر در و دیوار شهرهای آمریکا نصب می کنند که توهین  به ملت ایران است و هرساله این عمل را در زمان سفر رییس جمهور ایران به سازمان ملل با شدت بیشتر تکرار می کنند و اینبار هم در زمان سفر آقای روحانی این اتفاق افتاد.
از چه چیز روز 13 آبان هراس دارید که انگ افراطی و تندرو و غیره را به طرف های مقابل می زنید تا کارهای مخفی شما ازین که هست مخفی تر بماند.چه چیز واقعه غدیر برای شما دردناک است که اعتقادات مذهب رسمی کشور را به استهزاء می گیرید؟!!!
انقلاب دوم را فراموش کنیم تا دل آمریکا خنک شود ،شما راضی می شوید،اصلا چطور است 13 آبان و 22 بهمن را از تقویم ایران اسلامی پاک کنید تا مردم زیاد یاد انقلاب و دشمنی های آمریکا با این ملت نیافتند!چطور است در محرم نیز مراسم عزای حسینی(ع) برگزار نشود(؟!)چون ماهیت این مراسم ها نیز ضد استکباری و ضد طاغوت است.چطور است شعار "هیهات من الذله" را از سر در هیئت ها پایین بکشیم تا خدایی نکرده به کسی برنخورد؟ و یا چطور است -نستجیربالله- دست در قرآن خدا ببریم و هرآنچه آیه بر ضد ظلم و ظالم و لزوم مقابله و برخورد با آنان است را حذف کنیم تا تندروی نشود؟!
***************
«و حال آن که ‌این وظیفه اولیه ما و انقلاب اسلا‌می ماست ‌که در سراسر جهان صدا زنیم ‌که ای خواب رفتگان! ای غفلت‌زدگان! بیدار شوید و به اطراف خود نگاه کنید ‌که در کنار لانه‌های گرگ منزل گرفته‌اید. برخیزید ‌که اینجا جای خواب نیست! و نیز فریاد کشیم سریعاً قیام کنید ‌که جهان ایمن ‌از صیاد نیست!»
پیام حضرت امام(ره) به مناسبت پایان جنگ و شروع جنگ فقر و غنا، مورخ ۲۹ تیر ۱۳۶۷

------------------------------------------------------------------------------
صرفاً جهت اطلاع:
اخبار رسیده از عربستان سعودی حاکی از آن است که مقامات ارشد رژیم آل سعود دستور داده اند که حکم اعدام صادر شده در حق آیت الله شیخ "نمر باقر النمر" هفته آینده اجرا شود...
یکی از مطالب گذشته ام را بیاد می آورم و مشخص است کسی به حرف ما پابرهنه ها گوش نمی کند...به تاریخ مطلب توجه کنید:{اینجا}

بازنشر شده این مطلب در:
رجانیوز ، رویش نیوز ، شبکه وبلاگی ، نقل قول ، افسران ، خیبرآنلاین ، خبرنو ، صابرنیوز ، عماریون ، هزاره ، روایت نو ، پایگاه دانشجویان انقلاب اسلامی ، حرف تونوع مطلب : نقد منصفانه، 

داغ کن - کلوب دات کام
   نظرات() 
عبرت
چهارشنبه 22 آبان 1392 01:48 ب.ظ
امان نامه آمریکا دو ریال ارزش نداره،تو همین 70-80 روزه بر سر یک حرفشون باقی نموندن،نمونه آخرش این بود که جان کری پست فطرت بعد از مذاکرات ژنو و کلی همراهی ایران گفت: ایرانی ها زیر میز مذاکره زدند!
چرا این دولت خودشو و ملتو گذاشته سرکار الله اعلم،آمریکا دنبال بردگی و خفت ملت ایرانه تا مثل عراق و افغانستان و هزارجای دیگه هر موقع خواست فتیله دولت ها رو کم و زیاد کنه و شب و نصف شب بریزن خونه مردم یکراست بدون محاکمه ببرن گوانتانامو
حمزه
سه شنبه 21 آبان 1392 04:10 ب.ظ
این نیز بگذرد
آخر افراطی ها دولت یازدهم رو تو دردسر ناجور میندازن اگه رسما روحانی و کابینه خط رو جدا نکنن،اول کاری مگسان دور شیرینی بدجور هجمه کردن به مفاهیم اصلی انقلابی و اسلامی،هواس رو جمع کنن مگس کش آمادس
کاشانی
سه شنبه 21 آبان 1392 12:36 ب.ظ
یا الله
احسنت
مریم
دوشنبه 20 آبان 1392 11:06 ق.ظ
شاید لازم باشد بگویم که وقتی وارد اینترنت می شوی و وبلاک می زنی و می نویسی وارد عملا وارد دهکده جهانی ساهت غرب شدی پس شعار بی خود نده در دنیای امروز فراری از روابط نیست مهم این است که چگونه وارد رابطه بشی و منافع ملی خودت رو حفظ کنی
پاسخ م.م خ : با اینکه بی ربط و غلط نوشتید واضح است:
رابطه با نوکری و ذلالت فرق دارد.کسی منکر و مخالف رابطه داشتن نیست و زندگی دار ارتباط و مراوده است ولی نه به هر قیمتی و به هر شیوه ای
نسیم
سه شنبه 14 آبان 1392 09:31 ب.ظ
الحمداله همه چیز داره یواش یواش درست میشه
علیرضا ن
سه شنبه 14 آبان 1392 11:13 ق.ظ
تاظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم. امام خمینی(ره)
سیاست امام و رهبری همیشه تاریخ جمله بالا بوده و با پرخاش و خاطره سازی و فتنه و درغگویی و شارلاتان بازی محو نمیشه;کل دنیا برعلیه ما باشه مهم نیست چون حقیقت رو فهمیدیم و برای حقیقت زنده ایم. ما برای یک کیلو گوشت و تلویزیون 60 اینچ و گوشی فلان تعداد هسته ای و برنج هندی زندگی نمی کنیم.چهارپا هم مدام به فکر خور و خواب هست،فرق ما اینه که حقیقت رو فهمیدیم و باقی کار بستگی به تلاش و ایمان و بصیرت ما داره که در این خط بمانیم و به دنیای چهارپایان هبوط نکنیم.
جلبک ستیز
سه شنبه 14 آبان 1392 06:11 ق.ظ
به کوری چشم دشمنان 13آبان امسال خیلی باحال برگزار شد و به یاری خدا محرم 92 باشکوه تر از گذشته برپا میشه
افرادی که آلت دست دشمن هستند و با تغییر دولت خیال خام کردن نظام افتاده دست اونها مراقب باشن صبر مردم لبریز نشه و الی اینبار مثل دفعه های قبل نیست بتونن یواشکی در برن
امیر
دوشنبه 13 آبان 1392 09:50 ب.ظ
علی آقا که خیلی دلش پر بوده معلوم نیست چی میگه و چی می خواد.
باشه تو خوبی!برادر من دشمن براش من و تو فرق نداره هرطور بتونه ضربه میزنه اونوقت درگیر چه چیزایی هستی
مجد
دوشنبه 13 آبان 1392 05:32 ب.ظ
ختم کلام//مقام معظم رهبری 12آبان92 در جمع دانشجویان و دانش آموزان: به مذاکره خوشبین نیستم ولی باذن‌الله از آن ضرری هم نمی‌کنیم/ در میان ملت‌ها آمریکا منفورترین قدرت‌هاست/از مسئولین دیپلماسی حمایت می‌كنیم،اینها فرزندان انقلابند/ مسئولین مراقب باشند، لبخند دشمن شما را دچار اشتباه نکند/ مردم بیدار باشند تا برخی مواجب‌‌بگیران دشمن و تبلیغات‌چی‌های بی‌‌مزد و ساده‌لوح، افکار عمومی را گمراه نکنند/اگر کاخ سفید صادق است، بر دهان یاوه گویان صهیونیست بزند/رژیم صهیونیستی را یک رژیم نامشروع و حرام زاده می دانیم/موضوع ستیزه با استکبار و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، یک مسئله اساسی و برخاسته از تحلیلی درست است.
علی
دوشنبه 13 آبان 1392 12:21 ب.ظ
دوست عزیز، بهتره هر مطلبی رو که اینجا میزاری با دقت بیشتری مطالعه کنی، من همه عکسارو دیدم، لازم نمیبینم در مورد همش توضیح بدم فقط لطف کن به سایتی که تو یکی از بیلبوردا نوشته شده بود بری و ببینی در چه موردیه:
http://www.bombiran.org/
یه سایت کاملن ضد جنگه.
ماجرای ایرباس و کمک به عراق در زمان جنگ با ایران و... هیچوقت از ذهن خانوااده های داغدار و همه ایرانیها پاک نمیشه، ولی مشکل اینجاس که در حال حاضر پرچمداران شعارمرگ بر آمریکا خودشون بزرگترین دشمن مردمن و این ابزاری شده برای رسیدن به قدرت و ثروت بیشتر.
پاسخ م.م خ : از دقت نظر شما ممنون.بله در زمینه یکی از لینکها بی دقتی شد،اما بد نبود در مورد باقی مطالبی که عرض شد نظر خود را می فرمودید نه اینکه باز از شیوه برهان خلف از زیر بار سوالی که ابتداً مطرح کردید و به نوعی با زبان بی زبانی(!) منکر قضیه بودید فرار کنید، شما تنها یک مورد خواسته بودی و ما ده ها مورد ذکر کردیم!
ازینکه به برخی از اشتباهات بی شمار آمریکا در قبال مردم ایران اشاره کردید متوجه شدم دنبال حقیقت هستید،پس به نظر شما غیرمنطقی نیست راه حق را بخاطر حضور عده ای رها کنیم و بعد بدتر اینکه درصدد سیاه نمایی و اشکال در آن راه برآییم؟!
پرچمدار شعار مرگ بر آمریکا در جهان حضرت امام(ره) و رهبری بوده و هستند پس دنبال کدهای اشتباه نروید.مرگ نه برای مردم آمریکا که آنها نیز اسیر چنگال استبداد نوین هستند و مظلوم واقع شده اند؛مرگ بر آمریکا یعنی نفی شیاطین،نفی ظلم،نفی برده داری،نفی خشونت و جنگ طلبی...
عده ای ساده لوح با حب و بغضهای سیاسی به مسائل کلان کشور نگاه می کنند و طرف مقابل را دشمن می دانند و اجنبی را دوست! معتقدم افراد مذکور ازین راه در پی کسب منفعت هستند و طرف مقابل را متهم می کنند تا نیات اشتباه آنها پنهان بماند.
سیدیحیی
دوشنبه 13 آبان 1392 09:14 ق.ظ
سلام
عالی عالی عالی
آقا معلم
یکشنبه 12 آبان 1392 10:46 ب.ظ
بسیار زیبا و ارزشمند.موفق و موید باشید
محمد
یکشنبه 12 آبان 1392 08:51 ب.ظ
اگر حرف شما ملت ایران پیش رفت،اگر شما توانستید پیروز شوید،به آن نقطه ی موعود برسید،آنوقت مسیر تاریخ عوض خواهد شد،زمینه ی ظهور ولی امر و ولی عصر(ارواحنا له الفداء)آماده خواهد شد.دنیا وارد یک مرحله ی جدیدی خواهد شد
حضرت آیت الله خامنه ای
19\10\1391 قم
آنان که میخواهند انقلاب را اخته کنند به دنبال چه هستند؟
هسته ای
یکشنبه 12 آبان 1392 08:46 ب.ظ
هرچه می کشیم از دوستان نادان است.ناراحت کننده اینه که ظرفیتهای عظیم انسانی و طبیعی کشور را نادیده می گیرند و گیر دادن آمریکای ورشکسته را منجی ایران معرفی کنند!
بعد از 35سال ما قویتر شده ایم و اونا ضعیف تر،هر کودنی اینو درک میکنه ولی نمی دونم چرا گروهک هایی نمی فهمن!
امجد
یکشنبه 12 آبان 1392 08:09 ب.ظ
دقیقا اونایی شعار اعتدال میدن که توی فتنه 88 از همه افراطی تر برخورد کردن
دقیقا اونایی که به جای سلام میگن درود که نکنه از واژه عربی استفاده بشه تمام تلاششون رو میکنن از کلمات انگلیسی و فرانسوی توی صحبت هاشون استفاده کنن
دقیقا اونایی ایران ایران میکنن (بدون اسلام)و نماد فروهر زندگش شون رو پر کرده که حاضرن همه ایران رو فدای آمریکا کنن
علی
یکشنبه 12 آبان 1392 06:37 ب.ظ
میشه یکی از اون پوسترهایی رو که هر ساله تو آمریکا نصب میشه و به ملت ابران توهین میکنه رو اینجا بزاری.
پاسخ م.م خ : علی جان گفتن بی خیالی موجب خوش خیالی میشه نه اینقدر!
شما اگر یک نمونه اینجا ارائه کنم موضوع را کاملا متوجه می شوی؟پس بگذار کمی بیشتر از یک نمونه را جهت اطلاع بیاورم.
پس از تماس تلفنی مشهور، اوباما در حضور نتانیاهو از روی میز بودن گزینه نظامی گفت و کنگره طرحی را برای تحریم های شدیدتر آماده کرد و خانم وندی شرمن فریب و نیرنگ را بخشی از DNA ایرانیان دانست! این مطالب توهین آشکار به ملت ایران نیست؟!
و اما فیلم های ضدایرانی ساخته شده در آمریکا که خیلی پررنگ تر از بیلبوردهای آنان است؛علی جان،آنها را نیز ندیدی یا در موردش نشنیدی!
تولیداتی چون 300 ، آرگو ، ایرانیوم ، پرسپولیس ، اسکندر ، سنگسار ثریا ، خانه ای از شن و مه ،زمانی برای خیانت و ده ها فیلم و مستند و سریال ضد ایرانی دیگر که مجالی برای طرح آنان نیست.
و اما تنها چند نمونه از بیلبوردهایی که در موردش گفتم:
http://www.iusnews.ir/userfiles/images/774804867281677_z-(1).jpg
http://www.seratnews.ir/files/fa/news/1392/8/8/69972_635.jpg
http://www.598.ir/files/fa/news/1391/5/3/18418_880.jpg
http://www.598.ir/files/fa/news/1391/5/3/18416_600.jpg
http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1392/8/8/429159_408.jpg
http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1392/8/8/429160_327.jpg
http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1392/8/8/429161_423.jpg
http://bplus.ir/up/2013/10/0772.jpg
http://media2.afsaran.ir/sine6zD_535.jpg
رحمان
یکشنبه 12 آبان 1392 05:47 ب.ظ
سلام
خدا به عمرت برکت بده این حرفارو زدی
یکسری آدم میرن روضه گریه می کنن برای امام حسین بعد اگر یکم فشار روش بیاد زمین و آسمون به هم می بافه که بره زیر پرچم یزید.به قرآن اگر آمریکا بیاد ایران اول همین کسایی که برای اوباما دم تکون دادن رو زیر چکمه هاش له می کنه.
خوردن یک لقمه نون خشک در آزادی بهتر از ریزه خواری سفره آمریکا و اسرائیله حتی اگه بوقلمون باشه.البته من بی تعارف می گم ما ناشکر شدیم و الحمداله باهمه تحریم ها تو کشور فراوونی هستش و اگر انصاف بخرج بدیم هیچکی محتاج نیست.الان اونایی که شکمشون از همه سیرتر بیشتر حرص میزنن.هی میگن آمریکا آمریکا هم بخاطر اینه که دنبال فساد و فسق هستند،اقتصاد کیلویی چنده.آخه تایلند و ارمنستان و ترکیه و فلان جا را به افتضاح کشوندید و نام ایران رو بد کردید بس نبود.باید کل دنیا بفهمه چه بنجل هایی ممکنه تو ایران پیدا بشه.بیشتر توضیح ندم.
وبلاگ محترم درخواست دارم نظر منو بدون سانسور بگذاری رو وبت
پاسخ م.م خ : سلام.
توضیحی ندارم؟!!!
از دوستان اگر کمی متن تند است عذرخواهی می کنم،بالاخره این هم نظر یکی از خوانندگان نمل است!
صابرنیوز
یکشنبه 12 آبان 1392 10:04 ق.ظ
با سلام
ضمن تشکر از حضور در سایت صابرنیوز، مطلب شما در قسمت وبلاگستان سایت درج گردید
آرمان
شنبه 11 آبان 1392 11:08 ب.ظ
سلام برادر
خدا قوت
ان شاء الله این انگشتتات همیشه بچرخه و اینجوری برای ما پست بزنه ... آمین

یا علی
مانی
شنبه 11 آبان 1392 07:59 ب.ظ
اگر سربه سر تن به کشتن دهیم /از آن به که کشور به دشمن دهیم /چه حیف است ایران که ویران شود کنام پلنگان وشیران شود(البته باید به جای پلنگ وشیر باید بنویسیم گرگ و روباه)
میثم
شنبه 11 آبان 1392 06:28 ب.ظ
خداوکیلی تکبیر داره.خوشم اومد.باریک الله
یا حسین
شنبه 11 آبان 1392 05:09 ب.ظ
مرگ بر قفس
مرگ بر هوس
مرگ بر بریدن نفس
بگو بلند مرگ بر آمریکا
بهاری
شنبه 11 آبان 1392 04:39 ب.ظ
کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا
شنبه 11 آبان 1392 04:07 ب.ظ
خدایا همه افراطیون رو به راه راست هدایت فرما تا بتونیم با دنیا دوست باشیم و مشكلات كشور و مردم عزیزمون حل شه
پاسخ م.م خ : با این ساده لوحی اگر در دنیا حاضر می شدیم که یکسال هم دوام نمی آوردیم.
شما هنوز یا متوجه نشده اید و یا خودتان را به آن راه می زنید!
اشکال امثال شما اینجاست که دشمنی ها و سنگ اندازی های دشمن را نمی بینید و خودتان را مقصر می دانید!
خوب است بیشتر مطالعه کنید و تاریخ را بخوانید که مستکبرین حتی اگر سگ دروازه اش هم باشید ،موقع اش برسد رحم نمی کند.همین شاهان و روسای خائن کشورهای دور و نزدیک را ببینید و رفتار آمریکا را نیز تحلیل کنید.صدام به ایران حمله کرد و بدترین جنایت های ضد بشر را به دستور و کمک آمریکا و غرب انجام داد و نهایت مثل یک موش کثیف از سوراخ های زمین بیرون کشیدنش...
برادر یا خواهر محترم! ما با کسی سر جنگ نداریم و اگر از ملتهای دنیا بپرسید خیلی روشن به شما می گویند ایران را دشمن نمی دانند.35سال است از انقلاب گذشته و هیچکس نمی تواند ادعا کند ما تهدیدی برای امنیت و صلح جهانی هستیم ولی در طرف مقابل آمریکا یک تنه طی فقط همین 35 سال ده ها جنگ را در اقصی نقاط جهان براه انداخته است و میلیون ها انسان را به قتل رسانده...خوب نیست انسان حل مشکلات را در ذلت و خواری جستجو کند و رفاه دو روزه و زودگذر را که تازه همیشه ولوم آن دست اجنبی است بر آزادی و عزت و استقلال خود ترجیح دهد.
حق
شنبه 11 آبان 1392 03:56 ب.ظ
ما زنده ایم
تا زنده ایم رزمنده ایم


التماس دعا
نقل قول
شنبه 11 آبان 1392 02:52 ب.ظ
با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم
این مطلب شما در سایت نقل قول و در قسمت سیاسی نوشت درج گردید./
وبلاگ خود را در نقل قول ثبت نمایید./
http://naghleghol.ir/
منتظر معرفی مطالب دیگر شما هستیم./
رویش نیوز
شنبه 11 آبان 1392 12:27 ب.ظ
پست شما در قسمت وبلاگ های رویش نیوز درج و لینك شد
باتشكر
روابط عمومی رویش نیوز
شهریاری
شنبه 11 آبان 1392 12:26 ب.ظ
همه مردم ایران در روز 13 آبان
+مرگ بر آمریکا+
مهرشاد
شنبه 11 آبان 1392 11:49 ق.ظ
سلام
حاجی گل گفتی.یکهو برگردیم قبل از انقلاب خیلی راحت تره
محمودزاده
شنبه 11 آبان 1392 11:40 ق.ظ
سلام وعرض ادب
ضمن تشکر وتقدیر از شما فعال فرهنگی وارزشی
مطلب شما با فتخار در شبکه وبلاگی قرار گرفت به ادرس
http://www.kordestanweb.ir/component/content/article/252-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA/402-%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D8%B1%D9%85-%D9%86%DB%8C%D8%B2-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%DB%8C%28%D8%B9%29-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D8%B4%D9%88%D8%AF%D8%9F
با تشکر وارزوی توفیق
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.  • Up Page
    کد پرش به بالای صفحه وب