تبلیغات
نمل/عاقبت جوینده یابنده است... - آقای ظریف فکر می کنید مشکل شما با ورزش درست می شود؟
 
اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلا

آقای ظریف فکر می کنید مشکل شما با ورزش درست می شود؟

نویسنده :م.م خ
تاریخ:چهارشنبه 17 مهر 1392-08:10 ق.ظ

درحالی که بازار خاطره گویی داغ است(!) وزیر محترم امور خارجه نیز طی 50روز اخیر اقدامات و سخنانی داشتند که برآن شدم در "نمل" ، اگر عمری بود به گوشه ای از آن بپردازم.
آنطور که رسانه ها خبرداده اند جناب آقای ظریف در صفحه‌ی فیسبوک خود ، درباره ناراحتی از درزکردن مذاکراتش با نمایندگان مجلس و تیتر یکی از روزنامه ها که منجر به بستری شدن وی در بیمارستان شده است گفته اند و گلایه هایی داشتند.
ضمن آرزوی سلامتی برای ایشان ، سوالاتی دارم که توقع است همانطور که پاسخ دختر نانسی پلوسی را در صفحه فیس بوک خود داده اند ، پاسخ بنده را نیز بعنوان یک شهروند ایرانی به نحوی در راستای دیپلماسی عمومی دولت تدبیر و امید لطف کنند تا آگاه شویم،لذا از رفقا و خوانندگان محترم "نمل" خواهشمندم در صورت دسترسی به فیلتر*ش+ک+ن و فیس ب+و+ک سوالات بنده را به عرض شریف برسانند،شاید جوابی بگیریم.

http://s1.picofile.com/file/7965000856/%D8%B8%D8%B1%DB%8C%D9%81.jpg
اصل خبر مورد اعتراض آقای ظریف به این شکل بود که :"در جلسه روز یکشنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که به منظور توضیح و تشریح روند مذاکرات و اقدامات انجام گرفته هیئت ایرانی در سفر نیویورک تشکیل شده بود، دکتر ظریف در پاسخ رئیس کمیسیون که نظرایشان را درباره اقداماتی پرسیده بود که رهبر معظم انقلاب آنها را «به جا» ندانسته بودند، در کمال صداقت گفته بود «ما فکر می‌کردیم مکالمه‌ها و گفت‌وگوها در حدی که انجام شده، در این حد مجوز داریم ولی وقتی حضرت آقا اشاره کردند، برداشت ما این است که ایشان اولاً؛ به گفت‌وگوی دکتر روحانی با اوباما انتقاد دارند و این را یکی از اقدامات نابجا می‌دانند و طولانی شدن مذاکرات بنده و جان‌کری را از اقدامات نابجای دیگر سفر می‌دانند." کیهان 16/7/1392

وزیر امور خارجه در واکنش به این خبر در صفحه فیس بوک خود می نویسند:«به هرحال سخنگوی وزارت امور خارجه مطلب را تکذیب کرد، ولی من درس مهمی را آموختم. ذوستان عزیزی که مطالب جلسه محرمانه را بدون توجه به محتوای مطلب به سلیقه خود به بیرون منعکس کردند، من‌بعد تنها توقع اظهارنظر رسمی در جلسات علنی از بنده داشته باشند.»

ایشان همچنین می نویسند:«ساعت 9 و نیم شب است و تازه از بیمارستان و مطب پزشک برگشته ام و توانسته ام قدری بنشینم تا این مطلب را برای شما بنویسم. امروز صبح، بعد از دیدن تیتر یک روزنامه، کمردرد و پادرد شدیدی گرفتم. حتی نمی توانستم راه بروم یا بنشینم. فکر کردم دیسک کمر و سیاتیک گرفته ام...وقتی 4-5 ساعت استراحت مشکل را حل نکرد، ساعت 5 بعدازظهر دفترم در وزارت امور خارجه را ترک کردم و به بیمارستان رفتم. خدا را شکر ام آر آی نشان داد که مشکل من بیشتر عصبی و اسپازم عضلانی است و با ورزش درست می شود.»

اما سوالات از محضرتان چیست؟

1- جناب آقای ظریف! سخنگوی کمیسیون امنیت ملی دقیقاً همان حرفهای روزنامه مورد نظر شما را تکرار کرده اند{اینجا}یا اینکه روزنامه مذکور حرفهای ایشان یا دیگر اعضا را منتشر؟ پس چطور می فرمائید:«به هرحال سخنگوی وزارت امور خارجه مطلب را تکذیب کرد»،این مورد نیز مانند اینکه اول اوباما تماس گرفت یا اول شما ، مسئله ای مجهول شد،آیا رویه دولت اعتدال بر این است که در هر مسئله ای قضیه را پیچیده کند و بعد گم؟ بالاخره شما این حرفها را زده اید یا نزده اید؟اتفاقاً مطالب خوب و بجایی است که شما می بایست آنرا تأیید می کردید نه تکذیب ، چه اشکالی دارد همه مردم در جریان امور قرار بگیرند.

2- این روزها در هر محفلی می نشینیم حرف از مذاکره با آمریکاست،مردم همگی منتظر هستند تا پاسخی شفاف و درست دریافت کنند که تحلیل دولت از اقدامات سیاست خارجی اش طی این 50 روز و اتفاقات نیویورک چه بوده است که رئیس جمهور مجاب می شوند تلفنی با آقای اوباما صحبت کنند؟شما برای ما توضیح دهید.

3- بالابردن سطح توقع عده ای از مردم در رابطه با به سامان شدن اوضاع اقتصادی پس از مذاکره با آمریکا توسط تعداد پرشماری از حامیان و نظریه پردازان جریان مطبوع شما و رسانه های نزدیک به دولت ؛ امروز و پس از مواضع خصمانه آمریکا برعلیه ملت ایران حتما لازم بنظر می رسد جنابعالی و دیگر اعضای دولت به صحنه بیایید و مردم را آگاه کنید، نه اینکه در جلسات خصوصی موارد دیگری بگویید و در علن بر درستی کار قبلی خود اصرار کنید،آیا این با مشی دولت راستگویان منافات ندارد؟مگر قرار نبود همه چیز را با مردم مطرح کنید؟

4- وقتی رهبری به صراحت می فرمایند:« به آمریكایى‌ها بدبینیم؛ به آنها هیچ اعتمادى نداریم. ما دولت ایالات متّحده‌ى آمریكا را دولتى غیرقابل اعتماد میدانیم» و ضمن حمایت از تحرّك دیپلماسى دولت نسبت به پیش آمدهای نابخا در سفر نیویورک تذکر می دهند، گمان می کنید مردم نمی فهمند ایشان کدام موارد را مد نظر دارند که حالا با عتاب می نویسید:« جالب آنجاست که کسانی که ادعای ولایتمداری دارند جلوتر از رهبری حرکت می کنند و هیچ از خود نمی پرسند که اگر ایشان مصلحت می دیدند خودشان مصادیق را روشن می فرمودند.»،آقای ظریف مصادیق کاملاً روشن و مشخص است و شما درجمع نمایندگان به آن اعتراف نموده اید ، پس بهتر نیست شجاعانه و صادقانه بیایید و توضیح دهید چرا این پیش آمدهای نابجا رخ داد؟آیا با فرافکنی و مظلوم نمایی می شود اتفاقات را برعکس کرد،مانند آنچه در استقبال از رئیس جمهور محترم پیش آمد و ماجرای انتقاد و تجمع اعتراضی و مسالمت آمیز توسط دانشجویان ارزشی تماماً به قضیه پرتاپ یک کفش موهوم خلاصه شد و آقای گفت و گوی تمدن ها خبر از ترورهای آینده داد؟!
اینست رویه پاسخگویی و ظرفیت بالای اقناعی* دولت؟! شما و دولت قرار نیست فقط غرب را اقناع کنید،ملت آزاده ما باید اقناع و آگاه شوند تا پشتیبان و حامی دولت باشند.


5- درحالی که مردم دنیا و بخصوص امت اسلامی و مردم ایران تحرکات کشور را در هرسطحی با دقت زیر نظر دارند به نظر شما صحیح است یکی از مهمترین وزرای دولت با ذکر این جمله که «ایران هرگز هولوکاست را انکار نکرده است، مردی که انکار می کرد، رفته است» به دشمن ایران اطمینان بدهد و رئیس جمهور اسبق ایران را خفیف کند؟! به نظر شما صحیح است یکی از مهمترین وزرای دولت در یک برنامه زنده تلویزیونی و در رسانه دشمن سخنان عالی ترین مقام جمهوری اسلامی ایران را تحریف کند؟به نظر شما صحیح است یکی از مهترین وزیران دولت در قبال تمام جنایت ها و خباثتها بر علیه ملت ایران توسط آمریکا به این جمله بسنده کند که:«شاید بتوانیم ببخشیم ولی نمی توانیم فراموش کنیم»،به نظر شما این وزیر محترم از کدام جایگاه احتمال بخشش می دهد ،درحالی که مردم ایران ظلم های سردمداران آمریکا،انگلیس و هرکشوری که در این ستم ها دست داشته اند را هرگز نه فراموش می کنند و نه می بخشند؟

6- جناب آقای ظریف! از شما بعنوان مسئول سیاست خارجی توقع و انتظار است نسبت به سخنان و اظهار نظرهای تیم دولت پاسخگو باشید و تذکرهای لازم را بدهید.چطور می شود که مشاور رسانه ای رییس جمهور در رسانه ملی از مردم ایران می خواند که شرایط اوباما را درک کنند(!) و از صدا و سیما بابت اطلاع رسانی طلب عذرخواهی دارد؟! آیا ایشان مدافع و غمخوار دولت آمریکاست و یا از اطلاع رسانی –هرچند اعتقاد داریم دست و پاشکسته است – بیم دارند و می خواهد مردم از مسائل باخبر نباشند؟نظر شما درباره این مرد چیست؟

7- جناب آقای ظریف نقش خدا در سیاست خارجی دولت کجاست؟چرا طی این چند هفته به عینه دیدیم بدلیل همان اقدامات نابجا عده ای با ذوق زدگی رو به قبله آمریکا چرخیدند؟آیا مقامات دولت و در رأس آنها رئیس جمهور و شخص جنابعالی این وظیفه سنگین را برعهده ندارید که دست افراد نفوذی و گمراه را رو کنید و مسائل را روشن و هشدار دهید که اعتقاد و اعتماد دولت و ملت ایران فقط و فقط به خداوند است نه شیطان بزرگ! مگر نشنیده و نخوانده اید که حضرت رسول ، خاتم پیامبران(ص) می فرمایند :«یَقولُ اللّه‏ عزّ و جلّ : لَأقْطَعَنَّ أملَ كُلِّ مُؤمنٍ أمَّلَ دُونی بالإیاسِ .»"خداوند عزّ و جلّ میفرماید: بی‌گمان ، امید هر مؤمنى را كه به غیر من امید بندد، قطع میكنم."

پس چرا رفتار و سکنات طوری شد و أمر بر عده ای مشتبه که با یک تماس و روابط بعدی(!) همه چیز به خیرخوشی تمام می شود(!) و اوضاع گلستان...

یاد سخنان دلنشین مرحوم آیت الله مجتهدی(رضوان الله) افتادم که شما را نیز به شنیدن آن دعوت می کنم:
 
8- آقای ظریف فکر می کنید مشکل شما با ورزش درست می شود؟ نظرتان چیست که به قطعه شهدا بروید و سری به خانواده های آسیب دیده از سفاکی های آمریکا بزنید،اصلاً چطور است به خیابان های جنوب شهر بیایید و مردمی را با چشم سر ببینید که از تحریم های آمریکا و غرب سخت ترین فشارها را تحمل می کنند ولی حاضر نیستند عزت و غرور خود را معامله کنند،آنها از مذاکرات شما منفعتی نبرده اند و خبر مقدمات پرواز مستقیم ایران به آمریکا را اصلاً نشنیده اند ولی می دانند دارو تحریم است و پدری را در همسایگی می شناسند که بخاطر بیماری دخترش ، کلیه خود را به قیمت 15 میلیون تومان فروخته  تا 7 عدد آمپول فقط برای 2ماه از بازار سیاه تهیه کند.بنظرم اگر بیایید و ببینید آرام می شوید.

 
بند 7 مطلب را می نوشتم عجیب یاد این شعر زیبای سهراب افتادم:

تو به آیینه

نه

آیینه به تو ، خیره شده است

تو اگر خنده کنی ، او به تو خواهد خندید

و اگر بغض کنی

آه از آیینه دنیا ، که چه ها خواهد کرد

گنجه دیروزت ، پر شد از حسرت و اندوه و چه حیف

بسته های فردا ، همه ای کاش ای کاش

ظرف این لحظه ، ولیکن خالی است

ساحت سینه ، پذیرای چه کس خواهد بود

غم که از راه رسید ، در این سینه بر او باز مکن

تا خدا ، یک رگ گردن باقی است

تا خدا مانده، به غم وعده این خانه مده


*اقناع به معنای قانع کردن طرف مقابل یا متقاعد کردن مخاطب از شیوه های مختلف

بازنشر شده این مطلب در:

عمارنامه ، روایت نو ، بهار ، افسران ، خیبرآنلاین ، حرف تو ، دانا ، پایگاه دانشجویان انقلاب اسلامی ، حزب الله پرس ، صابرنیوز


نوع مطلب : نقد منصفانه، 

داغ کن - کلوب دات کام
   نظرات() 
گلشنی
شنبه 4 آبان 1392 06:16 ب.ظ
امام خمینی رحمه اله:آمریکا شیطان بزرگ است.
گفتم تا بدانند و اگه خواستن برن با شیطان بزرگ مذاکره کنن!
بختیاری
چهارشنبه 1 آبان 1392 07:41 ق.ظ
مشکل کشور ما عدم خودباوری و اعتماد به جوانان و احساس بی فایدگی و پوچی در نسل سوم و چهارم هست.نمیشه که هرکس مدیر و وزیر در این کشور شد تا آخر عمر نگش داریم.مگر چقدر توان داره
همین آقای ظریف از اول انقلاب مسئولیت داشته و کارنامه درخشانی نداره ولی باز وزیر شد و کارش به ویلچر کشید.مگه در همان اصلاح طلبان جوان پیدا نمیشه یکدونه رو بگذارند سرکار؟
کاتب
شنبه 27 مهر 1392 04:20 ب.ظ
سلام
میدونی این روزها دلم خیلی غصه داره
که بالاخره تکلیف ما حزب اللهی ها با این دولت معتدل چه خواهد شد؟
و این اعتدالیون به کجا قراره برسند؟هرچند که مشخصه،اما،اما...
پناه بر خدا
شنبه 27 مهر 1392 12:38 ب.ظ
ایشون بره ژیمناستیک قهرمان المپیک میشه،خیلی خوب ملق میزنه
حامد
سه شنبه 23 مهر 1392 01:53 ب.ظ
سلام
صدای استاد مجتهدی خیلی دلنشین و اثرگذار بود.ممنون
مزدک
یکشنبه 21 مهر 1392 02:52 ب.ظ
رفتن مذاکره کردن و شدن مسخره عام و خاص
حتی نتانیاهووووو اونارو مسخره کرد و با اوباما کلی خندیدن به ریش یکی............
صابرنیوز
یکشنبه 21 مهر 1392 02:42 ب.ظ
با تشکر از حضور شما در سایت صابرنیوز مطلبتان در قسمت وبلاگستان سایت درج گردید
سرباز
شنبه 20 مهر 1392 01:29 ب.ظ
سلام دوست عزیز حرفهای شما دغدغه های ما هم هست با آمدن احمدی نژاد اولش احساس کردیم یه دولت ولایی داریم ولی افسوس که همچی خراب شد احساس میکنم رهبرمون تنهاترین سیاستمدار عالم باشه خوب مثلی گفتن که دشمن دانا بلندت میکند بر زمینت میزند نادان دوست در حالی که همه دنیا غبته رهبری و نظام ما رو میخورن عده ای از سیاستمدارای ما گویا تصمیم خودشون رو گرفتن که نذارن پشت پرده سقیفه برملا بشه. فکر میکنم تنها را اصلاح فقط ظهور امام زمان باشه. بی حجابی - بی حیایی - ربا خواری - دروغگویی حتی از به اصطلاح آیت الله ها و ... پر شده توی این مملکت.
محمد
شنبه 20 مهر 1392 10:05 ق.ظ
از وقتی که برای خوندن این مطلب گذاشتم راضی هستم.دستت درد نکنه
همتی
شنبه 20 مهر 1392 07:43 ق.ظ
سلام برادر
هروقت به وبلاگت سر میزنم کلی روحیه می گیرم.میلیون در دنیا میلیارد در آخرت خیر ببینی.نیاز امروز جامعه گفتن حقیقته و آگاه کردن مردم.
و من الله توفیق
جمعه 19 مهر 1392 02:01 ب.ظ
تاکی می خواید بخاطر تعصب با دنیا ارتباطمون رو قطع کنید.چطور چین و روسیه شدن دوست و آمریکا دشمن؟برای منافع ایران ما باید با آمریکا رابطه برقرار کنیم.
پاسخ م.م خ : دقیقاً منظور جنابعالی را از تعصب متوجه نشدم.اما بخش دوم سوال شما واضح است،چین و روسیه دوست ما نیستند ولی مطمئناً آمریکا دشمن ماست.
برای منافع ایران بنده و خیلی کسان دیگر معتقدند نباید با آمریکا رابطه داشته باشیم چون:
1- ضرب المثلی هست با عنوان "کل اگر طبیب بودی،سرخود دوا نمودی" آمریکا با خودش و همه‌ی دنیا ارتباط دارد و بدهکارترین دولت جهان است که بورس و بانکهایش ورشکست شده اند.دولت آمریکا با دلایل مختلفی فعلا تعطیل است و بانک جهانی اعلام کرده اگر آمریکا تا 2015 وضعیت بدهی هایش را سامان ندهد مجبور است بخش سلامت و عمران آمریکا را تعطیل کند.حالا رابطه با یک ورشکسته چه حسنی برای ما دارد؟!
2- در زمانی که ما آنچنان قوی نبودیم و آمریکا در اوج قدرت بود،نتوانست با ما کاری کند،حال که آمریکا در ضعف است و در قضیه سوریه مشخص شد نباید از بلوف هایش ترسید بیاییم و به ادامه حیات آمریکا کمک کنیم!!!؟
3- آیا هرکشوری با آمریکا رابطه دارد اوضاعش به سامان است؟ یونان،پرتغال،اسپانیا،فرانسه و حتی آلمان و انگلیس؛افغانستان و عراق هم که آمریکا مستقیماً حضور دارد.
4- برمبنای کدام عقل سلیم می فرمایید برای منافع ایران باید با آمریکا رابطه داشته باشیم؟!رابطه با آمریکا یعنی تعطیلی صنعت نوپای ایران،رابطه با آمریکا یعنی جاسوسی و ترور شهروندان ایرانی،رابطه با آمریکا یعنی بمب گذاری و قتل،رابطه با آمریکا یعنی فروختن عزت و شرف و خون شهدای انقلاب اسلامی و مستضعفین عالم،رابطه با آمریکا یعنی نوکری اسرائیل بواسطه آمریکا
MojtabaMax
جمعه 19 مهر 1392 01:50 ب.ظ
بسیار کامل و جامع بود....
واقعیت
جمعه 19 مهر 1392 08:27 ق.ظ
سالی که نکوست از بهارش پیداست ...
حمید
پنجشنبه 18 مهر 1392 04:51 ب.ظ
سلام
احسنت
متن پخته و دلنشینی بود.تا قبل از سخنرانی مقام معظم رهبری فکر می کردم آقا اجازه مذاکره دادند ولی متوجه شدم موضوع چیز دیگه است
علی حسین پور
پنجشنبه 18 مهر 1392 09:36 ق.ظ
با سلام- دوستان عزیز، قضاوت فعلأ زود است. فکر نکنید که آقای ظریف و ... اقداماتشان بر علیه منافع کشور است. به نظر اینجانب هر ایرانی ارزوی سربلندی ایران را دارد. بهتر است کمی در خصوص مسائل اقتصادی و شاخص های رشد و توسعه کشور و نقش مضرر تحریم ها بر اقتصاد ما مطالعه ای داشته باشید.واقعیت این است که هر گونه مداخله نظامی یا تحریم های بیشتر فشار را بر مردم مستضعف بیشتر می کند. پس عاقلانه این است که با درایت، حقانیت خود را ثابت کنیم و قوی تر شویم. بعنوان نمونه ژاپن را در نظر بگیرید که بعد از آن جنایت وحشتناک آمریکائیها چه کردند و الان به کجا رسیدند.
پاسخ م.م خ : سلام علیکم
مطمئناً تحریم ها آسیب های بسیاری به کشور و مستضعفین وارد می کند ولی این تهدید با یک مدیریت صحیح و پیاده کردن سبک زندگی اقتصاد مقاومتی-نه ریاضتی- تاحدود زیادی به فرصتی برای خودکفایی و تکیه برنیروهای متخصص جوان داخلی منجر می شود.
آنچه امروز مشاهده می کنیم،متاسفانه طی 2ماه گذشته دولت بنا به هردلیلی دو هدف را دنبال می کند:
1- اعتماد سازی - حتی داوطلبانه! - برای برداشتن تحریم ها که این اتفاق بسیار بعید است بی افتد ، چون طرف غربی سریعاً متوجه چرخش برای کم کردن فشار می شود و اتفاقاً تحریم ها را بیشتر می کند چون امیدوار به اثربخشی آن می شود،همین چند روز اخیر سناتورهای آمریکایی طرحی را آماده کرده اند که دولت آمریکا را موظف می کند علاوه بر فشار همه جانبه برای تعلیق غنی سازی،پیش شرط متوقف کردن فعالیتهای موشکی ایران اعم از نظامی و فضایی نیز دیده شده
2-رابطه با شرکتهای بزرگ نفتی برای فروش بیشتر نفت؛درحالی که در سند چشم انداز ما باید خام فروشی را به حداقل برسانیم و صادرات غیرنفتی را افزایش دهیم.رابطه با انگلیس،فرانسه و کشورهایی چون آمریکا بیشترین سود را برای آنها دارد تا یک بازار 70 میلیونی بی دردسر را بدست آورند.بیشترین صادرات صنعتی ما به کشورهای کوچک و درحال توسعه است و حتماً فرانسه،آلمان،انگلیس و آمریکا وارد کننده مواد خام و نهایت پسته و فرش ما هستند نه محصولات صنعتی
قضیه ژاپن بعنوان یک کشور اشغال شده با ایران بسیار متفاوت است.80%اقتصاد ژاپن در دست شرکتهای ابرسرمایه دار آمریکایی است و نشانه آن رابطه مستقیم سقوط بورس در آمریکا و ژاپن می باشد،ضمناً هنوز که هنوزه مردم ژاپن قانونی همچون کاپیتالاسیون را تحمل می کنند و حق اعتراض ندارد!ماجرای تجاوز به دختران ژاپنی توسط نظامیان آمریکا را به یاد بیاورید
درود بر دکتر ظریف
پنجشنبه 18 مهر 1392 08:41 ق.ظ
تو با این مطلب سراسر کذبت نمیتونی بهترین وزیر امورخارجه ایران را تخریب کنید.
درود بر دکتر ظریف
پاسخ م.م خ : کاش بطور مشخص می فرمودید کجای مطلب کذب است.
یادم می آید روزگاری انتقاد شما به دولت احمدی نژاد آمارها و تعاریف او بود که شاخص معینی نداشت.حالا چطور و بر اساس کدام معیار متوجه شدید وی بهترین وزیر امورخارجه است؟!نکند باهمان معیاری که در دولت یازدهم متوجه شدند 50 روز کارکردشان معادل 500روز دولتهای گذشته است!
طلاییه
پنجشنبه 18 مهر 1392 06:46 ق.ظ
سلام
لذت بردم از خوندن این متن قوی،اصولی و مرتب بود.
در تمام دوران هاشمی و خاتمی و تیم اینها دنبال سانسور حقایق بودن.کسی حق مخالفت باهاشون رو نداشت.هشت سال احمدی نژاد با همه خوبی و بدی هاش این حسن رو داشت که تابوی خواص فرصت طلب در نظام شکسته شد.مگه جرات داشتی از هاشمی انتقاد کنی،همین ها می کردنت ضد ولایت فقیه،ضد انقلاب بعدم حذف می شدی
بابک
پنجشنبه 18 مهر 1392 06:46 ق.ظ
سلام
خدا خیرتون بده، واقعا جامع و عالی بود
یا علی
پاسخ م.م خ : یاعلی
دریازاد
چهارشنبه 17 مهر 1392 11:06 ب.ظ
خدا قوت.گل گفتی.مردم ایران بصیرن میفهمن چی به چیه
خدا باوری خودباوری مردم باوری کاش اینارو یه جا داشته باشن در غیر اینصورت خوش گلدین
رضا
چهارشنبه 17 مهر 1392 05:18 ب.ظ
به نام خدا - البته اینا فکر می کنن زمان بوق هستن که کاراشون جایی درج نکنه دقیقا مشکلشون همینه زمانی که دولت خاتمی هزاران کثافت کاری و خیانت به کشور و نظام می کردند اینطور اطلاعات درج نمی کرد گسترش اینترنت بدین صورت نبود فقط 2 ماه از دولت گذشته نه تنها هیچ مشکلی حل نشده بلکه صدها مشکل واسه کشور درست کردن
احمد
چهارشنبه 17 مهر 1392 04:36 ب.ظ
بعیده به تو جوابی بدن آقا مالک
بیشتر تمرکز روی اونور آبی هاست.اونا راضی باشن ما سرکاریم
چهارشنبه 17 مهر 1392 04:23 ب.ظ
آقای ظریف گفته سخنگوی وزارت امور خارجه تکذیب کرده است و نه سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی!
پاسخ م.م خ : بنده هم غیر ازین نگفتم.
چرا طی این 3-4هفته اخیر، قول دولت و طرف های دیگر متفاوت از آب در می آید!
خانم سخنگوی وزارت امور خارجه تکذیب می کنند در حالی که در آن جلسه نبودند ولیکن سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و حاضر در جلسه و باقی نمایندگان ؛ موارد مطرح شده را تأیید می کنند؟!
این تناقض ناشی از چیست؟آیا آقای ظریف به اشتباه خود واقف شده اند ولی بیم این دارند که مردم متوجه شوند،یا ترس از گروه های فشار فتنه گری است که تیغ تیز تهمت و دشمنام را به روی ظریف و دولت بکشند؟!
مردم خواستار یکرنگی و صداقت هستند،نه چیز دیگری
عمارنامه
چهارشنبه 17 مهر 1392 03:55 ب.ظ
سلام و درود؛
دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
http://naml.mihanblog.com/post/73
ما را از بروزرسانی خود آگاه
و با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
موفق و پیروز باشید .
http://ammarname.ir -- info@ammarname.ir
یا علی
محمدرضا
چهارشنبه 17 مهر 1392 02:54 ب.ظ
سلام نمل جان
واقعا که حرف از دل به بیان آوردی
مرگ بر آمریکا
مرگ بر اسرائیل
مرگ بر کسانی که نمی خواهند عزت و آزادگی اسلام و ایران را ببینند.
حق
چهارشنبه 17 مهر 1392 02:02 ب.ظ
سلام علیکم
استفاده کردیم
خدا قوت
" ما جین می پوشیم، پس آزادیم"
به روزم
سید
چهارشنبه 17 مهر 1392 01:35 ب.ظ
سلام دست مریزاد جالب بود و قابل تامل خدا قلمتو برکت بده
مهرداد
چهارشنبه 17 مهر 1392 12:38 ب.ظ
20
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.  • Up Page
    کد پرش به بالای صفحه وب