تبلیغات
نمل/عاقبت جوینده یابنده است... - کار مفتی برای حزب الله خیلی حال می ده
 
اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلا

کار مفتی برای حزب الله خیلی حال می ده

نویسنده :م.م خ
تاریخ:یکشنبه 22 اردیبهشت 1392-08:45 ق.ظ

از نزدیکهای عصر دیروز(21 اردیبهشت) حال عجیبی داشتم ، درست مانند روزهای ملهتبی که هرازچندگاهی سراغ این کشور و مردمانش می آید.از حال غریب خود برای یکی از دوستان گفتم،پیامکی زد:«أَلا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ»

بی معطلی قصد حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(س) کردم ،در راه مدام این بیت در لابلای ذهنم می چرخید:

" روزگاریست که ما را نگران می‌داری                 مخلصان را نه به وضع دگران می‌داری"

افسران - کار مفتی برای حزب الله خیلی حال می ده

از ابتدای انقلاب تک به تک روزهایمان ، حساس بوده ، طوری که گاهی ضدحساسیت می شویم! کم کم داشتم کرخت می شدم که این انتخابات و روزهایش نشان داد حرارت و بیداری انقلاب خاموش ناشدنی است و آنرا در 21 اردیبهشت 92 بیش از پیش حس کردم آنجا که ظرف 2-3 ساعت تمام پشت صحنه  از پرده بیرون افتاد و دیگر حدس و گمان و تحلیل ، محلی از اِعراب نداشت.همه چیز مشخص شد مانند ماه شب چهارده ،ستادهای استهلال به خانه بروند ، کاری با آنها نداریم!

چندوقتی است که رفقایی می آیند، چه نشسته ای و بیا به فلان ستاد ، از طرفی دوستانی اصرار که کجایی و بیا اینجا،دلم صاف نبود،باور می کنید،دلم صاف نبود با هیچ‌کدامشان!

استدلال نفس هم زیاد بود ؛ از سال 76  فقط دویده ایم، نه پولی ، نه پستی ، نه شغل درخوری ، دل را به دریا بزن و مسئولیتی را در یکی از ستادها انتخاب کن.قول منسب هم زیاد بود که بگیر و  راحت کن خودت را، کسی برای نگرانی های تو نگران نیست ،کسی برای آرمان‌های تو تره هم خرد نمی کند، همه فکر خودشان هستند تو هم یکی مثل دیگران،ضرب المثل هم می آوردند و من سر تکان می دادم:"هرکی به فکر خیشه، کوسه به فکر ریشه" ، اما دلم را چه کنم مسلمان؟!

خلاصه تا 21 اردیبهشت مهلت خواستم...

از صبح 21 اردیبهشت،هاشمی می‌آید،هاشمی نمی‌آید...مشایی می آید،مشایی نمی آید...

اِ اِ اِ صحنه حساس شد،خب هاشمی آمد،مشایی و احمدی نژاد هم به آن شکل وقیحانه آمدند...در چشم مردم نگاه کردند و دروغ گفتند،تنها روزی است که مرخصی گرفتم،مرخصی گرفتم ، قانونی باشد(!) خجالت بکشید، شما ماه هاست به مرخصی رفته ای آقای احمدی نژاد بدنت گرم است خبر نداری(!) بعد از آن 11 روز کذایی به یک مرخصی بلند مدت رفته‌ای...قانونی نمانده زیر پا نگذاشته باشی.

اما یک نفر دیگر، دیروز قبل از اینها آمد، دکتر سعید جلیلی!

غروب دیروز(21 اردیبهشت ماه) نگران بودم. خودم را انداختم در مسیر حرم عبدالعظیم حسنی(س) ، با یکی از رفقا بودیم. غروب عجیبی بود.زیارتی کردیم که خیلی چسبید.بالای سر حاج آقا خوشوقت  دلم گرفت،حاج آقا ما را ببخش...برای خداحافظی هم نتوانستم بیایم.یکی دو هفته قبل از اینکه به مکه بروند و در جوار حضرت حق آرام بگیرند یکی از دوستان عزیز گفت حاج آقا احتمالاً می روند مکه،بیا مسجد برای خداحافظی ودست بوسی،چرا نشد نمی دانم؟!

همانجا بر مزار ایشان و در حریم عبدالعظیم (س) تصمیمم را گرفتم، کار مفتی برای حزب الله خیلی حال می دهد ، شبها نان و سیب زمینی ،صبحها فحش خوردن از آن جوان سگ بدستی که فکر می کند همه پولهای نفت را من خورده ام خیلی حال می دهد! از خرج یومیه خانواده مایه گذاشتن و کسی نباشد فاکتورهایت را تصفیه کند خیلی حال می دهد!-البته سالهاست چون می دانیم فاکتور نمی گیریم-  کار بی مزد و منت برای سر کار آمدن دولتها و سرکار گذاشتنم در ادارات ، بدلیل نبود پارتی خیلی حال می دهد! روزهای آس و پاسی بعد از انتخابات ها خیلی حال می دهد در حالی که  از خستگیِ دوندگی‌های بی امان چند ده روزه به یک هفته  خواب عمیق نیاز داری و یک عده درآن یک هفته بعد از انتخابات برای چپاول سمتها رنگ  عوض می کنند و شب و روز بیدارند(!) ؛خودمانیم آس و پاس بلاکش! فقط آن زمانست که به تو افتخار می کنم،چون تکلیفت را انجام داده ای، اصلاً بلاکشی برای انقلاب امام روح الله(ره) خیلی حال می دهد،مولایم سید علی بلاکش اعظم است چرا من نباشم؟ شیعه بلاکش است مگر من شیعه علی(ع) نیستم! حال می کنم با این حال خودم!خواستی ببینی تکلیفت را درست انجام داده ای ببین شبها چطور خوابت می برد،بالاتر چطور به استقبال مرگ می روی.

القصه، به حرم که میرفتیم آسمان بشدت گرفته بود و باد شدید خاک آلودی همراه با قطرات باران می آمد.از صحن که بیرون آمدیم رها بودم،آفتاب داشت می رفت،اما عجیب اینکه بعد از 3 سال یک رنگین کمان  دیدم ، آنهم بالای حرم حضرت عبدالعظیم(س)، آسمان آرام  شده بود،بومی نقاشی شده از تمام زیبایی ها ، قشنگ و بشارت دهنده ،یک رنگین کمان خدادادی.

شاید جالب و خنده دار باشد بگویم ؛ چند روز جلوتر در حیاطی با شیلنگ آب ، رنگین کمان مصنوعی درست می کردم و با اشتیاق و شعف از این کشف خارق العاده(!) به دوستان می گفتم خیلی وقت است است رنگین کمان خدادادی ندیده ام،خودم دست بکار شدم.اما رنگین کمان من کجا و رنگین کمان او کجا.

رفقا عذرخواهی می کنم اگر این دلنوشته را آوردم و به سبک گذشته وارد فاز تحلیلی نشدم،همانطور که عرض کردم صحنه روشن شد، طی این چند ماه مواردی را اشاره کردم یادتان هست:

در 25 اسفندماه 91 عرض شد، این انتخابات قطعاً دوقطبی خواهد بود:

الف) مدافعان خط امام(ره) و رهبری و یا بقولی ادامه دهنده گان نهضت انقلاب اسلامی با گفتمان عدالت و پیروی از ولایت

ب) ائتلاف طرفداران خط سازش به بهانه منافع ایران با چراغ سبز گروه‌های فشار خارجی(به صورت علنی ویا حتی مخفیانه و یا بطور غیرمستقیم) و با گفتمان غالب مصلحت و آزادی

و در 18 فروردین 92 آوردم، گفتمان غالب انتخابات پیش روی ریاست جمهوری اینهاست:

1)دیدگاه عدالت و پیشرفت با نگاه اخلاقی به جامعه   (گفتمان عدالت)

2)دیدگاه آزادی و سیاست تعدیل در تعاملات خارجی و سیاست مصلحت در روابط داخلی  (گفتمان آزادی)

3)دیدگاه پیشرفت و رفاه با ته لهجه آزادی  (گفتمان رفاه)

و در 11 اردیبهشت 92 تحلیلی مصداقی داشتم از صحنه انتخابات و صف آرایی گروه ها و افراد مقابل یکدیگر،بنده تصمیم خود را باتوجه به جمع بندی هایی که اعلام شد گرفته ام،در صورت حضور فردی مانند هاشمی رفسنجانی که در آستانه 80 سالگی پا به عرصه انتخابات گذاشته نمی توان تصور دیگری کرد جز اینکه وی به قصد انتقام آمده نه نجات و اصلاح امور،حضور او یعنی توافق پشت پرده زر و زور با عاملیت خارجی و در طرف مقابل حضور دکتر سعید جلیلی را به فال نیک می گیرم با داشتن اکثریت شاخصه های یک رئیس جمهور مطلوب ولایی برای بسط عدالت و پیشرفت همه جانبه کشور،باقی نفرات را هم جدی نمی دانم،نه اینکه خدایی نکرده کوچک باشند و بی اعتنایی کنیم بلکه این صحنه ، صحنه ای نیست که مجالی برای حضور آنها باشد.

افسران - گزینه اصلح دکتر سعید جلیلی

*** گزینه اصلح انتخابی بنده به یاری خداوند و به مدد امام(ره) و شهدا "دکتر سعید جلیلی" است. ***

 

« ملت باید تلاش خود را بکند، باید زحمت بکشد و دنبال اصلح بگردد. من مکرّر عرض کرده ‏ام که مسئله، مسأله‏ ى دین و خدا و اداى تکلیف است. همچنان که اصل انتخابات یک تکلیف الهى است، انتخاب اصلح هم یک تکلیف الهى است. قبلًا هم گفتیم که تفاضل و لو کم باشد، در این قضیه بسیار است. باید بگردید، بین خودتان و خدا حجّت پیدا کنید؛ یعنى بتوانید از راهى بروید که اگر خداى متعال پرسید شما به چه دلیل به این فرد رأى دادید، بتوانید بگویید به این دلیل. بین خودتان و خدا، دلیل و حجّتى فراهم کنید و بعد با خیال راحت بروید رأى بدهید. مردم باید این کار را بکنند و ما هم از خدا مى‏خواهیم و دعا و آرزو مى‏کنیم که خداى متعال دلهاى مردم را به سمت نامزد اصلح آنکه واقعاً صلاحیتش بیشتر است هدایت کند. » (بیانات مقام معظم رهبری در دیدار جمعی از خانواده‌‌هاى ایثارگران - 31/2/76)نوع مطلب : تحلیل، 
دنبالک ها: تحلیلی مصداقی از صف بندی های انتخابات ریاست جمهوری  دیدگاه های مطرح در انتخابات پیشروی ریاست جمهوری کدام است؟  نظرسنجی انتخابات ریاست جمهوری 92  فکر کرده اید فراموش‌تان کرده ایم؟ 

داغ کن - کلوب دات کام
   نظرات() 
مجاهد
سه شنبه 2 مهر 1392 11:53 ق.ظ
جالب بود
این عادت بچه حزب اللهی هاست.
اما از یه چیز تعجب می کنم چه جوری یه عده فقط با خوندن این پست جلیلی را اصلح می دونن؟؟؟
شاید هم شناخت قبلی دارن از شما.
ثانی
یکشنبه 23 تیر 1392 09:40 ق.ظ
انتخابات تمام شده
به صورت اتفاقی به این صفحه وبلاگ شما آمدم.بعد از خواندن این متن بشدت گریستم.برادر حالت خوب است؟کجا مشغولی؟کسی سراغت را می گیرد بلاکش؟
برایت دعا می کنم و برای خودم و امثال ما
بازهم چوب بی تدبیری خواص را خوردیم
رشیدی
شنبه 28 اردیبهشت 1392 12:40 ب.ظ
بهترین از این بهتر نمیشه حاج م.خ
خیلی مشتی هستی
سید حمید موسوی
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 06:12 ب.ظ
سلام علیکم بر برادر همسنگری
بهتر ازین نمی شد.رهبری امروز فرموده اند برای انتخاب خود حجت شرعی پیدا کنید.کار شما بسیار قشنگ بود.
برایتان دعا می کنم
پاسخ م.م خ : سلام علیکم ورحمه الله
سپاسگذارم.
سلامت و موید باشید
hesam.R
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 05:04 ب.ظ
من قانع شدم به جلیلی رأی بدم
ممنون
علیرضا گلعباسی
سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 06:01 ب.ظ
خدا قوت
با خواندن این متن قوی و پراحساس من هم تصمیم نهایی گرفتم که بنفع دکتر سعید جلیلی فعالیت کنم.در پیام خصوصی شماره تماس خودم را می فرستم.کمکی بود در خدمتم.
پیش بسوی دولت اسلامی
پاسخ م.م خ : بنده هیچ سمتی در ستاد ایشان ندارم.
گویا یک سیستم پویش مردمی برای دکتر ایجاد شده به شماره پیامکی ۳۰۰۰۱۷۸۲۶۶۶۶۶
همینطور می توانید به سایت www.drjalily.com مراجعه کنید.
رضا وحدانی
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 05:16 ب.ظ
استفاده بردیم.خدا به شما اجر دنیوی و اخروی بدهد.
مطمئناً در این شرایط حساس که فتنه گران در حال جان گرفتن هستند حضور آقای جلیلی و کنار رفتن باقی نامزدهای اصولگرا واجب به نظر می رسد.
التماس دعا
لزومی
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 05:10 ب.ظ
خیلی عالی
نامزد اصلح در میان باقی آقایان ایشان است.
حامیان دکتر جلیلی
یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 08:40 ب.ظ
أخوی چرا ستاد دکتر را لینک نکردی
http://www.drjalily.com
رفیق بی کلک
یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 05:17 ب.ظ
آفرین بر نگاه و بصیرت شما
خیلی ماهم حال کردیم
فدای هاشمی
یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 03:29 ب.ظ
آیت الله العظمی هاشمی رفسنجانی آمد بی خودی دلتان را خوش به این حرف ها ناشیانه نکنید.درود برهاشمی
حزب الله واقعی هاشمیه که جلوی شما بی اصل و نسب ها را می خواد بگیره
پاسخ م.م خ : از نوع برخورد و ادبیات جنابعالی مشخص است ایشان با چه کسانی می خواهد جلوی مردم را بگیرد.مردم هاشمی را رد صلاحیت می کنند.برای همیشه
jahangiri
یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 02:24 ب.ظ
این شد!
فقط حاج سعید جلیلی
مهرداد صفری
یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 02:20 ب.ظ
مردی به خدا،مرد
حاجی می دونم کجا بودی،می دونم ول کردی همه چیز رو برای حزب الله
خدا اجرت بده
ملک آبادی
یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 12:37 ب.ظ
فوق العاده،عالی،دمت گرم
رای حزب الله فقط جلیلی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.  • Up Page
    کد پرش به بالای صفحه وب